Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy meghalt Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a tragédiáról, hogy Berki Krisztián 41 éves korában, mai nap elhunyt?


Én, annak ellenére, hogy sok butaságot csinált, megsirattam a halálát. Magam sem vagyok tisztában vele, hogy miért, viszont engem elég mélyen érintett a távozása.


Ti mit gondoltok?



2022. máj. 6. 16:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem gyanús.
2022. máj. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%
Véletlen hallottam dél körül valamelyik hírcsatornán, igazából először azt hittem a tornász Berki Krisztián-ról van szó, nem is értettem mi történhetett aztán utána mondták, hogy médiaszemély vagy celeb vagy valami iylesmi, onnan már nem figyeltem rá oda.
2022. máj. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

Én sem kedveltem/nem nagyon néztem, de nagyon meglepődtem. Kisebb sokk. Olyan hihetetlen.

Amikor tegnap láttam róla egy részletet, hogy elsírta magát amikor a gyerekkoráról beszélt.. na akkor én is sírtam. Nagyban közrejátszhatott az, hogy ilyen lett, csinált sok megkérdőjelezhető dolgot, de azért sajnálom. Vagyis a 2 gyermekét főleg.

2022. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy akkor hallottam róla először és utoljára, amikor egy busz előtt büntetőfékezett veszélyeztetve ezáltal mások testi épségét.


Aztán pénteken volt "szerencsém" látni a kollégám gépén az utolsó szelfijét a Porschéval, ami alá nagyképűen odaírta, hogy hány millát spórolt a benzinen amiért x ideig nem vezethetett és meg tudta venni a kocsiját, ami minden igazi férfinek járna.

Bár nálam az igazi férfi nem drogozik, nem veszélyeztet másokat, nem ordítozik a "szeretett" feleségével, nem tart drogot ott, ahol gyerekek vannak stb.


De szerencsére nem vagyunk egyformák. Én pl nem vagyok álszent, szóval pont leszarom. Az élet megy tovább. Sajnos jó emberek is meghalnak minden nap.

2022. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kb a legtöbb ember akkor hallott róla egyszer mikor hát vasaltatott magán valamit, meg mikor a busz előtt fékezett, aztán ennyi.
2022. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 gergö hevesi válasza:
58%
Hála a jó istennek egy vadbarommal kevesebb jót röhögtem rajta🤣🤣🤣 az agyát kellett volna kivasalni talán akkor okosabb lett volna 🤣🤣🤣
2022. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az a Porsche sem az övé.. ahogy az a lofthouse lakás is bérelt.

Az egy szponzor autó volt a képen.. ahogy mindene.

Én nagyon nagyon sajnálom! Nagyon fiatal volt.

2022. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
92%
Nézd meg pár videoját a neten. Lehet rajta röhögni, csak az a baj, hogy hány befolyásolható fiatal gondolja, hogy ez a normális. Erre nem jött rá egyik kedves egyszerű felesége sem, ő sem. Primitív véglények. Én mindenesetre nem kívántam a halálát, elég lett volna, ha az igazság igazságot szolgáltat (büntetőfék) és nyomtalanul eltakarodnak a csendes ismeretlen magányukba. Puzsérnak igaza volt, nem ezt érdemelte. Börtönben lett volna a helye.
2022. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%
Szerintem azért érintette meg az embereket, mert ez a kirakat művilág, az állandó online szereplés, bejelentkezés olyan természetesnek hat egy idő után, mintha az élet természetes része lenne, ezek a szereplök mindig ott lesznek, sosem tűnnek el, sebezhetetlenek, állandók. Aztán pikk-pakk meghal egy am kevésbé lestrapált, aranylag fiatal, sportos, egészséges ember, arra nyilván mindenki felkapja a fejét, főleg ha a "mindennapjaink része", ha csak hallomásból is. Engem is irrotált sokszor, de nyilván pont ez volt a cél, a polgárpukkasztásból pénzt csinálni, de azért élhetett volna még, akkor bűnt azért nem követett el, hogy örüljön bárki annak, hogy fiatalon meghalt.
2022. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, hogy a Friderikusz interjúban (akkor teljesen józan volt) amikor Fridi borral kínálta, volt egy olyan mondata, hogy - idézem:


" Én sosem iszom alkoholt. Alkohol és drog ellen még senki nem nyert. Miért hinném, hogy majd én fogok? "


A kokain végzett vele. Hihetetlen.

2022. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!