Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hódi Pamela csak Nati miatt...

Hódi Pamela csak Nati miatt gyászol?

Figyelt kérdés

Évekig háborúztak egymással Berkivel, tele a média, hogy Berki mennyire megkeserítette az életét. Többször nyilatkozta, hogy ez az ő keresztje, ami vele marad. Hát jó korán, váratlanul elment a "keresztje".


Ilyenkor Pamela tényleg gyászolhatja Berkit? Vagy a kislánya miatt érez csak gyászt?


Egyébként nagyon sajnálom a Natit, teljesen megnyomorította az életét a média. 😔



2022. máj. 7. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom egész őszintén, ha az én volt párom tette volna ezt, hogy amikor ketten vannak a közös gyerekemmel halálra szívja magát úgy, hogy tudja hogy a gyerek fogja megtalálni, én szerintem életem végéig átkoznám a nevét, hogy hogy volt képes ilyenre, hogy tehetette ezt meg a gyerekemmel akit egy életre traumatizált ezzel, aki előtt örökre ott lesz a kép a halott apjáról, és akinek esélye nincsen egy normális életre, egy egészséges pszichére akkor sem, ha a jövőben a legjobb szakemberek kezelik és a legszeretetteljesebb légkörben nő fel. Ez egyszerűen megbocsáthatatlan, hogy tönkretette egy olyan ember életét aki védtelen, aki nem tehetett soha semmiről és akinek a legnagyobb szüksége volt rá. Ha ez történt (amit talán még ők sem tudnak) akkor rendkívüli intelligenciára vall Pamelától az, ahogy tegnap este megnyilatkozott, de mint anya, nem tudom elképzelni sem, hogy ő maga is min mehet keresztül most.

Ha tiszta volt Berki és csak úgy random lelte halálát, abban az esetben máshogy látja az ember, látja azt hogy milyen törékeny volt az ő élete is annak ellenére hogy milyen ellentétek voltak köztük és mit engedett meg magának vele szemben, és talán megenyhül az ember irányába, hiszen valaha igazán szerette és mégiscsak a kislánya apukája.

2022. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment a keresztje sehova, csak máshonnan nyomja a vállát. Olyan terhet rótt az egész családjára és főleg arra a szegény kicsi lányra, hogy talán nehezebb mint valaha, nem tudom hogyan lehet gyászolni ilyen körülmények között de nagyon szomorú a helyzete szegény nőnek :((
2022. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lánya miatt. Írta is a gyászposztjában, hogy mindig arra törekedett, hogy legyenek apjai a gyerekeinek, mert neki nem volt apja, és több nyilatkozatban is elmondta, hogy egy fájó pont az életében az, hogy nem mondhatta soha senkinek, hogy apa.

Ráadásul, ahogy az első válaszoló is írja, abból a kislányból már soha nem lesz ép mentális egészséggel rendelkező ember, ez egy olyan hatalmas nagy trauma, amin 100 pszichológus sem tud elfeledtetni.

2022. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, igazatok van, szépen kulturáltan fejezte ki magát. Szomorú az egész.... 😔 Gyerekeket pedig végtelenül sajnálom 😔
2022. máj. 7. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
De arra azért kellett neki a Berki hogy trashceleb lehessen majd abból élhessen meg…
2022. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!