Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVR Pistinek milyen diplomáj...

TheVR Pistinek milyen diplomája van, vagy milyen egyetemi szakra járt?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Jani a DE-n járt proginfóra, de nem fejezte be, mert közben beindult a csatorna…


Pisti említette a legutóbbi videóban, hogy egyetemi évei alatt, bizonyos bulikban sokat meztelenkedett.


Illetve egyszer azt mondta egy streamben, hogy természettudományos szakra járt.


Valaki tudja részletesebben, hogy hova és milyen szakra? Illetve hogy befejezte e?



2022. máj. 20. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hosszabb távon Jani bánhatja, hogy nem fejezte be a proginfót, mert a csatorna azért nem fog a végtelenségig menni.


Én Pistiről úgy tudom hogy marketinget tanult, egy ezeréves videójukból.

2022. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
De Pisti annyi mindent mond, hogy a fene se tudja melyik az igaz...
2022. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tudom, ezt a kettőt hogy tudja nézni valaki. Már gimiben 6 7 éve se értettem, miért vannak oda értük. Undorítóan néznek ki, undorító a hangjuk, borzalmas ahogy beszélnek, üvöltenek. Hát, mondjuk való világot is miért nézik. Ez a szint
2022. máj. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
3-as Tudod, hogy van ez. A sz.rt is meg lehet szokni, ah sokiáig nézed.
2022. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedelem és marketing szakra járt levelezőn de ő sem fejezte be, mert nem érezte, hogy szüksége van rá. #1 Happy Hourben beszélnek erről.

Üdv!

2022. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nezz ra, tanulatlan a pali. A sok jatektol mar viselkedni is elfelejtett,nemhogy azt amit csak par hetig tanult valami eldugott foiskolan. Ha tanult egyaltalan...
2022. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért a vállalkozáshoz eléggé ért a Pisti. Mondjuk mondta, hogy apuka is vállalkozó volt, szóval van honnan stratégiát venni. Őket a katatörvény sem bántja, eléggé ki vannak gondolva.
2022. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
6 miben nyilvánul emg h elfelejtett viselekdni? A sok káromkodás miatt? Gondolom te a twitch helyében bannolnál mindnekit akár egy kis káromkodásért is mi? :D Amugy KFT-jük van. KFT meg tanualtlan emebrnél nem működik :D
2022. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"KFT meg tanualtlan emebrnél nem működik :D"


Ezen jót nevettem. Nem az elgépelésen, hanem az állítás lényegén.

Ne vedd bántásnak, de erre reagálnom kell, mert tévedés.

Cégek számára szolgáltatást végző cégem van (informatika). Ha tudnád, hogy ezen tevékenység révén mennyi fogalmatlan, fafejű, néha ezeken felül egyenesen bunkó KFT tulajdonossal hozott már össze a sors és ezeknek az említett embereknek mégis működő, sikeresnek mondható cégük van.

(Ne vonj le téves következtetést, vannak nagyon megbecsült, okos, rendes törzsügyfelek is, szerencsére. A többi kikopik.)

Ezeknek a "buta vezetésű" cégeknek is van egy jó könyvelőjük, aki egész jól elviszi a hátán a cégüket, tanácsokat ad nekik. Az az egyszerű stratégiájuk, hogy mindent megpróbálnak, kipróbálnak amit hallanak, vagy összeolvasnak és ami működik, azt alkalmazzák a továbbiakban.

Az okos vezető leginkább abban különbözik tőlük, hogy már előre tudja, hogy mi fog működni és csak azt alkalmazza, profin, gondosan megtervezve és nem vág bele mindenféle ötletbe feleslegesen.

2022. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
9-es senki sem lesz okos vezető elsőnek. egy kezdő vezető nem fog olyan okos lenni mint aki régebb óta van a pályán. ennyire nem lehetsz idióta
2022. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!