Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Chester Bennington szerette a...

Chester Bennington szerette a rajongóit, karrierjét, bandatagjait?

Figyelt kérdés

Chester nagyon sok negatív kritikát kapott az utolsó album One More Light-ról, mennyire szar szerintük.


3:05-ben Chestert idézik, hogy egy másik bandával össze terveztek állni egy kis tour-ra, és azt mondta hogy ez vissza vitte őt azokba az időkben amikben még a zenét odaadással, élvezettel és szenvedéllyel csinálta. Akkor ezek szerint már nem úgy írt zenéket?


6:52-ben Chester egy nagyon régi barátja mondta, hogy iszonyú mérges volt a rajongókra emiatt, Tiwtteren szídta őket.


link:


https://www.youtube.com/watch?v=GnlV2xMO0KE


0:32-nél azt mondja Chester, hogy a legnehezebb száma az a "Breaking The Habit"-volt és egy másik interjúban azt is mondja, hogy az egyik kedvence is. Viszont gond volt, hogy annyira mélyen érintette hogy szökőkútként folyt a könny a szemeiből minden sornál, erre Mike a "jó barátja" kerek perec megmondta neki, hogy változzon meg és vagy tudja ezt csinálni vagy ezt nem folytatják tovább. Persze hozzá teszi hogy nagyon fontos neki meg minden, hogy gondolom ne tünjőn tuskónak meg amit kell.


Amúgy meg a zenék nagy részét Mike Shinoda írta. Így utólag Chester bevallása szerint a zenék eszméletlenül passzolnak az ő lelki kűzdelmeivel. Ha Mike írta ezeket a számokat, akkor egyszerűen profitért meg mittom én miért kihasználta Chestert meg a hangját, hogy sikeres legyen a banda? Elég undorító ez szerintem.


Azt ne mondja nekem senki, hogy Mike volt ilyen lelki állapotban, mert akkor Oscar díjat kaphatnak a színészkedésért.


link:


https://www.youtube.com/watch?v=YItRVERB9oQ


Mikehoz még pár szó. Egy videóban Chester elmeséli, hogy mennyire mélyponton volt egy nap a szülinapján. Erre Mike meg elkezd nevetni és mintha valami kirándulás közepette látott érdekességként beszél arról, hogy Chester semmit nem csinált egész nap csak feküdt és TV-zett, de ez annyira szokatlan volt mert 6 órát szokott aludni, megy edzeni és mindig csinál valamit. Mike meg ezen csak nevetett.


3:36-nál


link:


https://www.youtube.com/watch?v=o-qc-s3OjKM


Egyik élő koncertjükön pár napja halt meg nagyon mélyen szeretett barátja, erre a rajongók meg tapsolnak meg ordibálnak meg éljeneznek ennek hallatán. Normális esetben szerintem ilyenkor csöndben kéne lenni és empátiát mutatni, átérezni a fájdalmat. Ha jól láttam fel is húzta egy kicsit a szemöldökét amikor éljeneztek a "rajongók".


link:


https://www.youtube.com/watch?v=XrWEvZ80iK4


Egy pszichológus végig elemzi és összefoglalja amit lehet tudni Chester életéről.


- Éveken át tartó nemi erőszak, fizikai erőszak. Éveken át. Borzasztó...

- Kiskorában zaklatták az iskolában, gúnyolták

- Alkoholizmus és drog függőség

- Hajlékhatal volt hónapokig ameddig fel nem figyeltek rá

- Legjobb barátja meghalt

- Szülei elhagyták kb.


A pszichológus elmondja, hogy csak a több éven át tartó nemi erőszak hosszú távú hatásai megszámlálhatatlanok. Kapcsolati, szociális problémák, nemi identitás és preferencia bizonytalanság, önbizalomhiány, szorongás, disszociáció, szexuális problémák, szomatikus problémák, bizalmi problémák és még rengeteg.


link: https://www.youtube.com/watch?v=2wNuCVZ6hbY


Hihetetlen egyáltalán hogy voltak kapcsolatai akikben megbízott és gyerekei lettek. Azért érzem át a dolgot, mert hasonló dolgokon mentem én is át, gyerekkoromban hasonló dolgaim voltak de nem ilyen durvák, és én is egy elb*szott ember vagyok, állandóan szuicid és senkiben nem bízok meg, nincs egy haverom, egy barátom, egy párkapcsolatom sem volt soha.


Rengeteg problémája lehetett. Ahogy ezeket olvasom én azt vettem észre, hogy sem a munkáját igazán nem szerette már, a rajongókat csak a munka miatt "szerette" ás azok mellette gúnyolták, a banda tagok meg kihasználták és csak kollégái, semmi több. Amúgy amit Chesteren, Mikeon kívül a többi kontributált kreativitás szempotjából az a skála legalján van. Sima fillek a dobokon, tiszta unalmas a basszus meg a lead guitar merem mondani minden zenében.


Chester volt a Linkin Park amit Mike működtetett. Chester nélkül már nem lesz soha linkin park.



2022. máj. 21. 00:57
 1/1 anonim válasza:
53%

Szia. Nekem is nagy kedvencem a Linkin Park, szinte mindig csak őket hallgatom(sajnos csak azután szerettem meg őket hogy Chester meghalt :( -azelőtt FOB rajongó voltam elég durván) , és tény, én nem néztem bele a linkekbe amiket ide feltettél, de én nem nagyon hinném, hogy az egész ami Mike és Chester között volt csak a "munka kedvéért" történt vagy mi. Bár ebben nem vagyok teljesen biztos, mert ha ezeket tényleg ők mondták akkor lehet benne valami, illetve tény, hogy igazából csak ők tudták hogyan álltak egymáshoz.

Egyébként én még azt sem hiszem el teljesen, hogy Chester (és Chris Cornell is) valóban öngyilkos lett, ráadásul pont abban az évben mikor Chris és pont az ő szülinapján. Olyasmit olvastam, hogy valamilyen pedifilok elleni szervezetben voltak benne és "eltették őket láb alól". Én inkább ebben hiszek, de nyilván ez már nem fog kiderülni soha. Már csak azért is tartom ezt valószínűnek, mert Chester napokkal a halála előtt posztolta asszem Twitteren(nen tudom pontosan, én is csak cikkekből olvastam), hogy még szeretne dalokat írni és kreatívnak érzi magát meg ilyenek.

Lehet, hogy Mike azért reagált így Chester állapotára mert ő nem érezte át az ilyesmit, lehet sosem érzett hasonlóképpen (bár azért a barátok igyekszenek vigasztalni egymást a nehéz időkben), de attól még jó barátok lehettek. Bár sajnos ma már annyi mindent elhallgat a média és annyi mindenről hazudnak az interneten meg kb. mindenhol, hogy sajnos lehet, hogy tényleg így volt. Nem tudom.

2022. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!