Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan jött Azahriah neve?

Honnan jött Azahriah neve?

Figyelt kérdés
Van valami jelentése vagy bármikor beszélt róla?

2022. máj. 22. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ő honnan vette, azt nem tudom.


De van jelentése:


[link]

2022. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy muzulmán vallású és amiatt cserélt nevet. Nekem első hallásra elég arabosan hangzik ez a név.
2022. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy zsidó név. Bibliai, az Ószövetségben van egy Azahriah nevű figura.

Magyarban Azariás, Azária, illetve Azarja változatokra lett fordítva…


Az énekes, azaz Paul Street még régebben el is mondta, hogy zsidó eredetű név és az ószövetségből vette.

2022. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
3: És hogy mért, azt nem mondta?
2022. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%
Hát most szárnyal felfelé a csillaga ez tény. DE! A jelenlegi politikai helyzetben én félnék ilyen nevet használni. És a muszlimok is fel fognak figyelni rá. Novemberben európai turnéra készül világvárosokban ahol tombolnak a migránsok a muszlim támadás mellé álltak . Vészes egy előadónak egy zsidó név most !
2023. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Különben láttam azóta, hogy egy város neve Izraelben és az egyik bukott angyal neve is.
2023. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jani_a_NAGY válasza:

Arámi "az Úr az én erősségem" A keresztény BIBLIA Ó-szövetségi részének Uzzias uralkodója, az akkori arámi nyelv Uzzīyyāhū változatából lett. "azari(a)" kiejtéssel a bibliában.

De beszél róla: Attilát a legtöbben Paul Street néven ismerik az internetről, azonban Azahriah néven talán az ország egyik legígéretesebb zenei prokjetjét viszi egy ideje, ami fordulóponthoz érkezett.> 2020.11.01. "El szeretném különíteni AZAHRIAH -t Paul Street -től" | Legelső Azahriah interjú. nemm nyilvános. Z fogyasztói marketinges generációs.

jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!