Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Petra Freyt?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n mindig szidják az említett előadót. Ha felbukkan valahol a neve, már sokan felháborodnak. Miért?


(félreértés ne essék, nekem semmi közöm ehhez a névhez, csak feltűnt)



2022. máj. 26. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem azért mert nagyképű, pedig nincs mire, belehallgattam egy számába múltkor, hát elég rossz hangja van.
2022. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a gyakorizók 99%-ának fogalma sincs, ki az, én sem tudom, de egy idióta troll folyton róla kérdezget. Persze, hogy megutálják az emberek. De valójában nem őt gyűlölik, hanem a nyomorult trollt, aki a kérdésivel bombázza az oldalt.
2022. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

2-es, lehet sőt, jó esély van rá, hogy e4z is ugyanaz.

Nézd meg a aktegória toplistát, a havi kérdések jó része pár profilról érkezik...

2022. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem irigyek rá, mert ő elért valamit az életben, hisz ő képviselte Ausztriát a legrangosabb énekversenyen amikor még csak 16 éves volt. Azóta egyenként befutott Ausztriában, sorra debütálnak a slágerei, milliók hallgatják a dalait. Persze aki híres, annak irigyei is sokan vannak, az első válaszadó például egy közülük. Ha nem tetszik az osztrák zene, vagy a műfaj amit képvisel, az oké, de azért az kicsit túlzás hogy nincs jó hangja, nem? Én például imádom. De ugyanúgy ahogy Lady Gaga, Madonna, Rihanna, vagy ha a hazai előadókat vesszük figyelembe, ott van Tóth Gabi vagy Mahiana, őket is rengetegen utálják, de szerencsére a rajongótáboruk is ugyanolyan népes. Petra Frey is hasonló cipőben járhat, és az összes sztár. Ez szerintem a hírnév velejárója, és mindenkinek a saját döntése kit szeret és kit nem. Azért lehurrogni valakit, aki egyébként tehetséges már túlzás szerintem, csak mert nem szimpatikus nektek (#1 válaszoló).
2022. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom
2022. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ejha, én miért lettem 0%-ra pontozva? (4 voltam) Ha valaki leírja egy kérdésre a helyes választ, az lepontozást érdemel. Gratulálok az oldal használóinak!
2022. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Mert tudják,hogy Michael Jackson a király 😂
2022. júl. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Én szeretem őt
2022. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Na készül az új profil, hirtelen sok régi petrás kérdés lett ujra aktív :D
2022. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert jó énekes
2022. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!