Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Lady Gagáról?...

Mi a véleményed Lady Gagáról? -lent-

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mi a véleményed a stílusáról?Az énektudásáról?Úgy alapjában róla?

Miért szereted,neked miért szimpatikus?

Miért nem szereted,számodra miért únszimpatikus?

(nem muszáj a képek alapján jellemezni,légyszi minden kérdésre válaszolj)

kort és nemet is.:)

köszi.


2011. jan. 28. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom Lady Gagát, beképzelt, menősködő. Viszont jó hangja van, de attól még nem szeretem a zenéjét sem.

18/F

2011. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó kedvem van elviselem, ha rossz, akkor utálom. A stílusa néha megőrjít, de mikor kicsit visszafogottabbra veszi a dolgot, mint például Katy Perry, akkor egész jó ruhákat szokott hordani.
2011. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

nekem az egyik kedvenc énekesnőm nagyon tehetséges és szeretem a számait . viszont a stílusa már sok nekem.

14/L

2011. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a koncertjén őstehetség a csaj 2 és fél órát úgy végigénekelt és olyan ruhák voltak hogy az életveszélyes és az a hangulat ami ott volt az egész staidon tombolt... :DD
2011. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kreativ, egydi stilusu, szep, es csodalatos a hangja. Teljesen megerdemli a figyelmet ami körülveszi. Lattam vele egy videot nemreg, amin elmondja, hogy az amit mi latunk, az a Lady Gaga teljesen mas, mint amilyen ö valojaban. A maganeleteröl, szinte semmit nem arul el, szandekosan ovja magat, nem akarja, hogy igazan ismerjek. Nekem nagyon szimpatikus a müvesznö.
2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolso voltam 26N
2011. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztm egy igazi művésznő. Elismert, igazi énekesnő, és a számai bármelyik partyt feldobják. Bár a stílusa egyedi, neki jól áll:)
2011. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Sokak szerint Lady Gaga egy földönkívüli organizmus által megfertőzött emberi lény, aki a fertőzés hatására férfias kinézetű, biszexuális hermafroditává változott.

Mások szerint Lady Gaga egy feltételezett bálvány neve, melynek imádásával az illuminátusokat vádolják.

Harmadik verzió: Lady Gaga (magyarul: Lúdné) egy zsidók által összeszerelt mesterséges intelligenciával és emberi bőrszövettel ellátott robot. (lohere.net.)


Én szerintem az első definíció felel meg a valóságnak!!!!

2011. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem hatványozottan deviáns!
2011. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyen őrült, különc, szinte már groteszk énekes kellett a zenei élet feldobásához. Az új kor Madonnája lehet. Szeretem, mindennel együtt, kitűnik a tömegből, és újat alkot, ez tesz egy művészt azzá ami (remélem nem tűnik el a süllyesztőbe pár év múlva, és tud mindig újat mutatni)

26/l

2011. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!