Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jacko mitől volt olyan nagy...

Jacko mitől volt olyan nagy sztár?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Kiváló hangja, nagyszerű tánctudása volt, ráadásul a dalainak volt értelme (Pl. Earth song). Rengeteg albumot eladott, amire a mai előadók közül már csak kevesen képesek, mert a dalokat letöltik az internetről, amivel burkoltan bevallják, hogy nem tisztelik a kedvencüket. A kisugárzása is szinte földöntúli volt, egyedi jelenség volt ott, ahol megjelent. Amíg nem csúnyult el, külsőre is szép volt, itt olyan volt, mint egy Kpop énekeshez:


[link]


Szóval mindent összevetve, ő nem celeb, vagy "népszerű ember" volt, hanem igazi SZTÁR.


Gondoltam arra, hogy összehasonlítom mással/másokkal, de nem szeretnék vele alacsonyabb rangú celebeket egy kommentben említeni. Nem méltó az emlékéhez.

2022. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,itt tökre olyan a haja mint egy Kpop idolnak
2022. máj. 28. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#1 Kicsit sem vagy elfogult áhh dehogy..:D

Szerintem am az utánozhatatlan tánctudása miatt, az a "hátrafele csúszás" mindig is ledöbbentett.

2022. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább jobban volt híres a botrányokról mint a zenékről XD
2022. máj. 28. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Nem vagyok elfogult. A pop műfajban egyértelműen Jackson a király, mondom ezt úgy, hogy amúgy nem vagyok egy nagy rajongója. Ha más műfajról lenne szó, pl. a rapról, akkor 2Pac-ról írnék hasonló módon, mert annak a műfajnak meg ő a királya (esetleg még Eminem).


Jackson a pop műfajban olyat alkotott, amit más nem tudott.


Manapság amúgy eléggé felhígult a mezőny, mert igénytelenebb lett a zene, így a régieket nem nehéz a maiak fölé tenn. Például a mai énekenőket Britney Spears az ezredfordulón mutatott teljesítményével simán lekörözi.

2022. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Stílust teremtett. Nem nagyon volt előtte hasonló zene ének+ tánc, maximum James Brown. Azt hiszem őt vette alapul.
2022. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!