Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a Johnny Depp -...

Mit szóltok a Johnny Depp - Amber Heard per ítéletéhez?

Figyelt kérdés

Az, hogy mi az igazság nem tudom, viszont abban biztos vagyok, hogy Amber nem az az ártatlan áldozat, aminek be akarta magát állítani. "Legjobb" esetben is kölcsönös toxikus kapcsolat volt az övék.

Én örülök ennek az ítéletnek, bár biztos lesz még folytatása, Amber tuti fellebbez.

Ami engem Depp mellé állított:

- Kate Moss vallomása,

- Amber ripacskodása ("my dog stepped on a bee" és hasonlók)

- Ahogy Amber manipulálni akarta az esküdteket,

- Shannon Curry vallomása.

- Illetve ami megerősített, Amber megnyilvánulása a veresége után. Csak olajat öntött az erdőtűzre.


Igazából nem Depp nyert, hanem Amber játszadozott addig, amíg veszített szerintem.

Tudom, hogy sokaknak elege van a dologból, nem kötelező válaszolni, de kíváncsi vagyok mások véleményére.


2022. jún. 3. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
42%

Én arra vagyok kíváncsi, hogy jut valakinek ideje és agykapacitása, hogy egy ilyet végigkövessen.

Halál komolyan kérdezem, nem gúnyolódom. Számomra elképesztő, hogy valaki így be tudja osztani az idejét, hogy még arra is jut, ami nem fontos.

2022. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Jogászként mondom, hogy jó ítélet született. Az első pillanattól kezdve maga alatt vágta a fát Heard, elég volt ránézni.


#1

Tárgyalástechnikailag érdemes belenézni!

2022. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Érdekelnek a bírósági ügyek, szerintem ennyi. Valaki Minecraft videókat néz szabadidejében, én most ezt követtem. Biztos te is foglalkozol olyan dolgokkal, ami más számára érthetetlen.
2022. jún. 3. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

De amber konkrétan azt mondta hogy fizikailag es szexuálisan is bántalmazta johnny. Most ha ezek nem igazak akkor tényleg őrült

Es hogy bizonyítottak be hogy ebből semmi nem igaz?

2022. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy bár amber mindent lefotózott és magnóra vett, a konkrét bántalmazásra egyetlen bizonyítéka sem volt. A tanúvallomása alatt belekeveredett a saját hazugságaiba. Amikor amber szakértői majdnem elértek valamit, Depp ügyvédei azonnal rájuk cáfoltak hitelesebb szakértőkkel. Az ügy amúgy ennél jóval bonyolultabb.
2022. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Azt, hogy az igazi bűnös megúszta. Felelősségre vontak egy buta libát, a WB, Disney meg röhög a markába... ahelyett hogy az őket irányító nagytőkéseket jól beperelnék, de nem 10 millió dollárra, henem tízezermilliárd dollárra (és még így is maradna nekik bőven - nézzetek utána a felső 0.1% vagyonának...).
2022. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

6: mi van átjöttél ide, veszekedést szítani, mert a másikban már a kutya se foglalkozik veled?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Ne etessétek, troll!

2022. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Maga a per rendben van hogy igazságot szolgáltattak.


A baj a köré épült cirkusszal van.

Azt mondják ugye hogy milyen jó hogy végre egy férfinek is hittek egy bantalmazasi ügyben. Valóban csak kicsit ez eltolodott már egy másik irányba. A nőgyűlölők ezt az ügyet használják fel.

2022. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Az a legfurcsább az egész ügyben hogy nem értem hol volt eddig az a sok szemtanú és bizonyíték amit depp hozott.


Mert ez a botrány azért nem most robbant ki. És eddig senki nem próbálta megvédeni deppet.

A the sun elleni perben hol voltak ezek az emberek és hol voltak ezek a bizonyítékok?

Őszintén remélem hogy nem depp pénztárcájának köszönhető.

2022. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem hiszen, hogy teljesen alaptalan volt a rágalom. Biztos, hogy nem volt minden igaz, amiket mondtam egymásról, mivel színészek, nehéz megállapítani mikor őszinték. Depp is lazán hazudozhatott bármiről, csak jobb volt az ügyvédje.
2022. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!