Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Camilla Cabello rėgen valòban...

Camilla Cabello rėgen valòban szėp lànynak szàmitott amikor vėkony szėp sminkben, jò hajjal jelent meg. De amiket mostanàban ròla làtok az valami borzalom gondolok paparazo tengerpartos kėpekre elhízott igėnytelen hatàst kellt,csak szerintem ronda?

Figyelt kérdés

#Camillacabello
2022. jún. 5. 14:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10-Es làny vagyok ės hiszed vagy sem ezerszer szebb camillànàl 😂 te meg egy igėnytelen sz*r lehetsz menj kinyalni cami hàjad seggėt, amilyen igėnyes biztos csokis is :D
2022. jún. 5. 17:10
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

11


Na mutasd magad, te világszépe! :)

Amúgy mi paprikázott fel ennyire kisanyám? Nem lájkolták eleget a kétszázadik fürdőszobai szelfidet? :D Talán mert egy beképzelt buta liba vagy...

2022. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-Es jaj dehogy is nyugodt vagyok, csak gondoltam adok egy tanàcsot 😂 amugy bennem is van latin felmenö mėgsem vagyok elhízott vėkony vagyok izmos hàtsòval! A hasam lapos izmos, az arcom ėrdekesen egzotikus karakteres, camilla cigànylànyokhoz illene be, ott szeretik a zsíros hajuakat. XD
2022. jún. 5. 17:22
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

"bennem is van latin felmenö"


Ez alatt gondolom azt kell érteni, hogy valamelyik szülőd roma. Ez mondjuk megmagyarázza a stílusod...

2022. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14-es ilyen ekte fehėr börrel kicsit nehezen 😂 nem azt mondtam "ràk egye ki a beled" meg hasonlò, nagyon ritka hogy romàk közt szėp legyen valaki, tipiku ork fejük van, ezėrt is mondtam camilla beillene hozzàjuk.
2022. jún. 5. 19:39
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Hát amilyen iparágban Camilla van, adni kellene magára. Számomra is felfoghatatlan, hogy mennyire átlagon aluli mind külsőre, minden tehetségre és mire a hype.
2022. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16-Os vėgre aki felfogja miröl beszėlek :).

Nekem nincs milliòs keresetem, nem vagyok insta sztàr, influencer, önjelölt youtube karrierbe se kezdtem, de mėgis adok magamra amenyire csak tudok :).

A börömre sokat adok,elėg sokat költök is rà, ha munkàba megyek egy izlėses termėszetes sminket feldobok, a hajamat is àpolom ha szabad idöm engedi akàr fodràszhoz is elmegyek csak mosàsra szàritàsra hogy szėpen àlljon, ės mėg tornàzok is ha idöm energiàm engedi a ruhàim is igyekszem megvàlogatni, ha kilėpek az utcàra szėpen akarok kinėzni pedig engem nem követnek paparazo fotòsok, ės nem követnek milliòan, nem ez a munkàm.

àtlagos emberek közt is gàznak tartom ha igėnytelen egy ember alapvetö higėniàk hiànya stb, nemhogy egy sztàrnàl akinek van pėnze mester fodràszra, bàrmilyen edzöre börgyògyàszra stb, nàlunk a külsö alapvetö mivel ezzel eladhatò ugymond, sokan így ugye a plasztikàtòl sem vetik meg maguk minėl sikeresebbek legyenek ö meg csöves ruhàba, zsiros hajjal màszkàl gratula, a díj àtadòkon is izlėstelen a ruhàja sminkje sose tetszett a megjelenėse, szerintem a hangja se olyan nagy szàm.

2022. jún. 6. 00:24
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Én továbbra is várom, hogy megmutasd magad. Addig csak egy hiteltelen, nagypofájú szájhős maradsz...
2022. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18-As nem ròlam van szò, hanem camillàròl, egy sztàrtòl ez igėnytelensėg.

Te szereted enyi pont, ėn nem, enyi fogadd el szėp estėt.

2022. jún. 6. 00:32
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Na mi van, mégsem vagy olyan szép?
2022. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!