Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián sírját megnézt...

Berki Krisztián sírját megnézted vagy megnézed?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Berki Krisztián nem arra használta az ismertségét, hogy a társadalom számára valami hasznosat nyújtson, elhelyett trash tartalmat gyártott.


Afrikában több gyerek halt már éhen. Pedig ha azok közül némelyeknek olyan lehetősége lett volna, mint Berkinek, lehetséges, hogy az emberiség hasznára válhatott volna, mint például egy jó orvos. Csak nem volt lehetősége elvégezni az egyetemet.


Szóval Berki Krisztián leélte az életét úgy, ahogy. Neki ennyi adatott, arra használta, amire. Hogy esetleg mire elég ez "odaát", az megint más kérdés.


Nyugodjon békében!

2022. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Vittem neki virágot, mécsest.
2022. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2022. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as miért nem?
2022. jún. 11. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nemzet nagyjainak sírját kéne látogatni a Fiumeiben, akiknek tényleg sokat köszönhet az ország és a magyar nemzet, akik a magyar történelem és kultúra kiemelkedő alakjai!
2022. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem vagyok rá kíváncsi.
2022. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Miért kéne megnéznem a sírját? Messze van, nem volt közöm hozzá. Egy celeb volt. Sajnáltam, hogy fiatalon meghalt, de ennyi.
2022. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem, életében sem érdeklődtem iránta és most sem.


Nem szoktam egyébként semmilyen híresség sírjához járkálni, mert van sajnos elég saját halottam is. :( Azonban, ha mennék, akkor a híres színészekéhez mennék, vagy olyanokéhoz, akik tényleg tettek a társadalomért.

2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Akkor is utáltam amikor élt.

Szégyen hogy egy ilyen senkiháziból sztárt csináltak. A halála után meg majdnem szentté avatták bazdmeg.

Nem veszített vele sokat a világ.

2022. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem szoktam szeméttelepre járni, szóval nem nézem meg.
2022. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!