Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nem azariah a...

Szerintetek is nem azariah a hibas?

Figyelt kérdés
Nem azariah a hibas!

#palacsinta #Szolnok #toitoi wc #Azariah #Palacsintafesztival #Nemazariahahibas
2022. jún. 13. 01:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De igen.
2022. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Attól, hogy pár pincsi tinicsaj a seggét nyalja, nem lesz kevésbé gerinctelen.
2022. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hibás? Miben? Én csak egy megcsalónak tekintem ezek után.
2022. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
De, az. Na menj, pincsizz Azikának, aki akkora csicska, hogy a húszéves valagát az apucikájával védeti meg! Ultra ciki...
2022. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Sztem a világon mindenki szerint ő a hibás. Pár hülye 10 éves kisfiú/kislány állítja csak minden azariahos videó alatt hogy ő semmiről sem tehet, és ebből lett mostanra egy meme, de kb ennyi.
2022. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Ki a jó istenharagja ez az azariah?!
2022. jún. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam róla a toi toi vécés botránya előtt.
2022. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Megcsalta a barátnőjét.. Tényleg őszintén kérdezem, miért ne lenne hibás?

Elég fura látni, hogy feleannyi idős gyerekek billentyű-huszárkodva védik őt különböző platformokon.


Válaszírás előtt, kíváncsiságból, rákerestem, hogy történt-e valami egetrengető, ami miatt ez a kérdés születhetett, de "csak" annyit találtam, hogy egy toi toi WC-vel a színpadon énekelgetett valamelyik nap. Ami sokat elárul róla, szerintem legalábbis.

2022. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is szégyellem, hogy valaha értelmesnek gondoltam, még Dancsónál is nagyobb csalódás. A megcsalás is gáz, a toitoi hihetetlenül proli, de ami leginkább kiakasztott, az ahogy lereagálta videóban. Nem szégyellt ő semmit, totál beállt fejjel artikulálatlanul összehordott valamit, adta a nagymenőt, éppen csak nem böfögött bele az egészbe. Az pedig, hogy ennek tetejében húszévesen az apját uszította a saját (!!!) rajongóira valami hihetetlen aljas, hálátlan, sunyi jellemtelenségre vall. Ne, senki ne ringassa bele magát, hogy ő semmit sem tudott arról, hogy az apja mit fog reagálni. Kezdem azt hinni, hogy a tanárnője, akit annyira szidott a videóiban, na ő sem ok nélkül volt rászállva Azikára régen... Aki pedig a rajongója marad azok után, hogy az apját rátok uszította, RÁTOK, akiknek a karrierjét köszönheti, akkor ti sem vagytok különbek. Azika egy jellemtelen kamu ember, ráadásul képmutató is, még ő szólta meg korábban Dancsót. Ennyire mélyre még Dancsó sem süllyedt.
2022. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igenis az az Azahriah a hibás. Miért, ki más lenne? Az a szegény rajongó csaj? Ugyan már...lehet tettek valamit italába, azért nem tudott volna nemet mondani neki.
2022. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!