Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt csak én látom így?

Ezt csak én látom így?

Figyelt kérdés
Én nemrégiben tudtam meg, hogy Johnny Depp énekel illetve gitározik is, úgyhogy belehalgattam. Egyáltalán nem ócsárolni szeretném Depp-et, mert nagyon jó színész, de a zenélése nekem nagyon nem tetszik. Csak azért írom ezt ki, mert egy, unatkozom, kettő, kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok eltorzult ízlésű, vagy másnak se jön be? Pl én olyan kommenteket láttam a koncertfelvétele alatt, hogy ez a legszebb gitárjáték a világon. Ehhez képest a gitározása szerintem teljesen molyirtó kategória, az éneke meg hamis. Ezek az emberek csak azért istenítik a zenében is, mert a rajongói? Vagy én vagyok normálatlan?

2022. jún. 17. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Szerintem tényleg jó a hangja, de nem gitározik jól.
Szerintem jól gitározik, de nem jól énekel.
Szerintem jól gitározik és jól is énekel.
Szerintem tényleg nem gitározik vagy énekel jól.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak belehallgattam, a nyolcvanas évek glam metál bandáira emlékeztet ennyi alapján. Nem rossz, de akkor már inkább hallgatok Mötley Crüet.
2022. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először zenészkarriert álmodott magának, utána jött a film. Nem kétséges, miben ért el többet.
2022. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Ha 80-as évek akkor már inkább egy kis Móóóbil😁
2022. júl. 1. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az esetem
2023. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!