Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jared Leto nem fél, amikor...

Jared Leto nem fél, amikor koncert közben besétál a hatalmas tömegbe, hogy összenyomják?

Figyelt kérdés
Látni hogy a testőrei nem örülnek. Miért csinálja?

2022. jún. 25. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok az úriemberek ott nem testőrök, hanem biztonsági őrök. Nem láttam a civil életéből olyan jelenetet hogy tartana testőrt, ez persze nem jelent semmit. Örülnek vagy sem a biztonságiak, nekik a rend fenntartása a dolguk. Gondolom ha valamely hírességnek heppje a beugrálás, akkor erről a koncert előtt megkapják a megfelelő tájékoztatást, mert a menedzsment leadja a biztonsági igényeket.


A beugrás egy show-elem. Nyilván így fizikai kontaktot teremthet a közönséggel, akik nagyon szeretik ezt és kis híján tömegharc kerekedik, hogy eljussanak az origóig. Amúgy a biztiőrök sem azért vannak ott, hogy nehogy berántsák, hanem általában csak tartják, hogy le ne essen, mert a kordonon szokott állni/sétálni. Másrészt a közönségben állók is (a tapizókat leszámítva), azért fogják, hogy megtartsák ( [link] Ez egy bizalmi viszony, több mint 20 éve a pályán van, nem az ellenségei közé veti magát.


J amúgy meg nem szívbajos ember. Ha valami nem tetszik neki megoldja. Ha nem engeded el, hidd el tesz róla hogy meggondold magad ( https://www.youtube.com/watch?v=YQ9JCr-Q3GU). Nekem is volt hozzá szerencsém, sőt rajtam állt percekig. 20 kiló vasággyal együtt az ember, de olyan erő van benne, hogy... hát én nem 20 kiló vagyok, de hogy két kézzel a fél lábát minden erőmmel együtt is alig tudtam megemelni...


Amikor még klubkoncertjeik voltak, akkor minden koncert után az este fennmaradó részében dedikáltak és fotózkodtak a közönséggel, abszolút közeli, "baráti viszony" volt a közönség és a bandatagok közt. Nem véletlenül él a mai napig a rajongóik közt a "család" megnevezés ( https://www.youtube.com/watch?v=Gbr4xeblLFs). Számtalan interjúban elmondták annak idején, hogy addig dedikálnak a koncerteken amíg erre az adott estén a közönségnek igénye van. Az arénás koncertek miatt sajnálatos módon ez a hagyomány is kihalt a koncertek méretére tekintettel.


Amúgy meg azzal legyünk tisztában, hogy a koncerten ő a főnök. Amit mond, azt csinálja a közönség. Ha azt mondja lépj előre 3 lépést, megteszed. Ha azt mondja tapsolj, tapsolsz. Ha bedől 3 sor a közönségben és egy vezényszóra lekapcsolja a műsort és felkapkodtatja a földön lévőket a biztonságuk érdekében és amint minden rendben folytatódik minden egy szóra ( [link] Nem fogsz neki ellent mondani. Ha meg nem a szeretet és tisztelet van vele/velük szemben, akkor minek mész egy adott előadó koncertjére? (Fú ez nagyon furin hangzott, de értsd jól) Amúgy meg hidd el, ha olyat csinálsz ami nem tetsző, a körülötted lévő józanabb emberek is helyre raknak, vagy az őrök.


Legnagyobb fájdalmamra azonban az, hogy a LLF+D albumuk óta már nem ugrál be a közönségbe, ami már kb. 10 éve volt... pedig én is nagyon szerettem :(

2022. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!