Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Schobert balhérol? És arról a facebookos csopirol?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Rá kellett gugliznom hogy most mi van, de ha arra gondolsz hogy a gyerekeik szekálása miatt feljelentést tettek, akkor most az egyszer kivételesen norbiéknak van igaza. Büdös nagy proli szar az, aki a közszereplők gyerekein csámcsog.
2022. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Semmi.Vannak fontosabb dolgok is az életben,akik abban a csoportban benne vannak,semmi életük nincs,ezért foglalkoznak a másikkal.1 napot én is eltöltöttem ott hogy megnézzem a nagy hírverés után,hogy mégis mi megy ott,hát szidják őket mint a bokrot,utálják mint a rosseb őket,addig se kell a saját maguk bajával törődniük,ennyi az a csoport.
2022. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen csoport?
2022. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Láttam múltkor a buszon egy lányt, semmi smink, eléggé csúnya volt . A ölében egy Mac laptop, kezében egy füzet és buzgón tanult. A helyzet egyértelmű volt valaki pótvizsgára készült. Lehetett volna a Schoberték lánya is.
2022. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Tag vagyok. Ha nem mélyedtek bele a tartalmakba,valóban csak gyűlölködésnek tűnhet annak,aki nem ismeri a "csodás" házaspár viseltes dolgait. Ne egy napig,egy hétig legalább olvasgassatok,tények vannak ott,amiket ők maguk mondtak,tettek,kezdve a saját gyerekeik megalázásáról/kiárusításáról,a saját halott anyja kiárusításán át a rengeteg buta,hazug kijelentésükig. Csak a birkák hisznek még nekik,mert nincs annyi agysejt,hogy átlássák a dolgokat.

Mielőtt írnátok:

-nem vagyok dagadt

-nem vagyok irigy semmire abból a hamis kirakatéletből

-sem Réka nemlétező jó testére és ló fejére

Csak a birkák rögtön az irigységet dobják be ha elfogyott az észérv. ;)

2022. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

#5 Más emberek életének megszállottja vagy, nyomon követed minden egyes szavukat, tettüket és családi kapcsolataikat; fel sem tudom fogni hogy honnan a francbol van benned annyi gőg, hogy ilyen lekezelően beszélj. :D


Norbi egy nagy lofasz bukott ember, de hogy ti meg keselyűk vagytok, az is hétszentség. Az ilyen celebcsoportosoknak semmi önálló élete, személyisége, normális érdeklődési köre, de huhuuu jaaa mindenki birka rajtatok kívül.

2022. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

6

Az,hogy naponta 2x10 percre ránézek a csoportra, tényleg kiteszi az életemet. :D

Ennyiből látom az új balhékat.

A napom további része a férjemé és leginkább a 2 éves fiamé.

Hobbim is van.

A birkát az elvakult,irigyező s.eggnyaló rajongóikra írtam,mivel te nem vagy az,nem is értem,miért vetted magadra.

Szép estét. :D

2022. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
7 ne haragudj de ez szánalmas
2022. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

8

Nem haragszom,nekem te tűnsz annak.

2022. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Miért? xD
2022. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!