Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby és Vica együtt vannak?

Herby és Vica együtt vannak?

Figyelt kérdés

Youtuberek.

Azt láttam, hogy a Vica válik, de most össze is költöznek arra hivatkozva, hogy kevesebb legyen a rezsi. Dehát még csak Augusztus van. Szerintetek össze jöttem azért vannak folyton együtt?



2022. aug. 13. 16:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
3%
Igen
2022. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
2022. aug. 13. 18:00
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam
2022. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

Barátok de szerintem is összejöttek. Nem természetes ami köztük van.

Nekem is vannak férfi/fiú barátaim de az már túlzas.

2022. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Igen, pár hete láttam őket, itt Mázán. Itt azért sokaknak megvan a véleménye Vicáról is.
2022. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha még nem is jöttek össze, szerintem össze fognak. Azt mondta Vica, hogy csak így a fűtési szezonba lesz ott. Tavasszal meg vissza költözik, mert a házat nem adja el. De ugye ebben a fél évben sok minden megtörténhet.
2022. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját...
2022. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De most ebben mi a logika? Herby odaköltözött Vicához a nagy házba az egyik szobába. Attól hogy Sümegen nem lesz rezsije, Vicánál meg nagyobb lesz, amibe gondolom Herby belefizet majd, így ugyan az lesz, mintha otthon fizetné. Vica nem régen ment férjhez nem? Mit szólt ehhez a férje? Vagy már akkora barátok lettek vele is, hogy ez simán belefér? Szerintem nagyon sok nézőt fog veszíteni, vagyis nézettsége még tovább csökken majd. Akik szerették nézni a napi rutinját, boltba menés, ebéd hozatal, zabálj velem, live-k orrba szájba, azoknak nem fog tetszeni az unalmas Máza. Mit tud ott csinálni? Ja, meg aki kedveli Herbyt, nem biztos hogy Vicát is, így nem fogja nézni. Herby hamarosan költözik majd vissza haza, gyorsabban mint gondolnátok.
2022. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

8. Elvileg tavaszig költözött oda, hogy majd a rezsit ne egyedül fizetgessék hanem együtt. Így 3 kereső ember fizeti majd 1 ház rezsijét így eloszlik a költség. Mert ugye ott lakik Vica exférje is azaz a lánya apja. Akihez meg nem rég ment férjhez azaz a kisfia apja attól meg most fog majd el válni. A semmi sem tart örökké című videójában beszél erről. Nem is laknak már együtt.

Az, hogy onnan lesznek a videók inkább azok fognak örülni akik Vica rajongók illetve akik szeretik a bulizós liveokat.

2022. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Én tudom hogy nagy görény a Herby stb. stb. De én a fehérvári videóit csíptem, azoknak volt egy hangulata! Azóta mintha unalmas lett volna a pali.
2022. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!