Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka népszerűsége mutatja az...

Majka népszerűsége mutatja az emberek igénytelenségét?

Figyelt kérdés
Az, hogy egy ilyen tehetségtelen valakit így felemelnek. Meg koncerteket is lemond utolsó pillanatokban úgy h a lóvét felveszi

2022. aug. 19. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Meg az egész youtube trending
2022. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

De te is Majkával foglalkozol.

Szerintem sokkal igénytelenebb másokat mocskolni. Ha nem érdekel valaki vagy valami, akkor ne foglalkozz vele és találj olyan hobbit, ami számodra igényes.

A szerinted igénytelen dolgokon pörgés mitől igényes?

2022. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerem a kérdéses személyt, biztos valami tévésztár, mert nem nézek tévét egyetem óta. Szerintem a tévénézés eleve lejjebb viszi az emberek igényszintjét. Különösen a háttértévézés befolyásol mélyen, amikor azt hiszi valaki, hogy ő nem is “néz” tévét, csak a háttérben megy, meg elalszik rajta. Miközben az a legmanipulatívabb.
2022. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem csinál annyira szar zenét, a hazai előadók közül kiemelkedik és nem rossz teljesítmény mindez úgy, hogy kb a putriból jött.

Lehet itt példálózni a nagy nevekkel, csak elfelejti mindenki, hogy ezek az emberek már gyerekként gitároztak, zongoráztak, értelmiségi körből jöttek.

Persze totál proli, hogy nem adja vissza a pénzt, de ez majd az idő eldönti.

2022. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Lemondta mert nem teljesültek a szerződésben rögzítettek.
2022. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen.


Úgy fogalmaznék, hogy ugyanolyan xar zenét csinál, mint a mainstream előadók többsége. Nyilván zömében nem mérnök hallgatják.

Majka egy beképzelt proli, de ahhoz van esze, hogy ráérezzen, mi kell az embereknek.


Ettől függetlenül a magyar alapvetően egy borzasztóan igénytelen nép:sokat ne várj egy olyan országtól, ahol a kőbuta Bochkor műsora a leghallgatottabb.

2022. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 everlight ***** válasza:
0%
Majkával csak ösztönözni akarják az embereket hogy bárkiből lehet sztár.Rappernek jó,de többnek képzeli magát ez a probléma.
2022. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majka népszerűsége mutatja az emberek igénytelenségét.
2022. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majka, csak egyszerűen jókor volt, jó helyen! Szerencséje volt!

Ha anno a valóvilág villájába, nem megy be Dopeman, akkor most Majka se lenne sehol!

2022. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!