Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tolja a média folyamatos...

Miért tolja a média folyamatosan a failed rapper Majkát már 10 éve?

Figyelt kérdés

Neki nem sikerült, kiesetta pályáról, jöttek helyette mások.


Majd jött a "belehalok" című szám és azóta a facebook állandóan Majkát tolja elém annak ellenére, hogy szerintem már senki se hallgatja.


A társa nevét meg sem említem inkább és a válaszolók se írják le. Majka legalább jó volt nekem gyerekként a 2000 -es évek elején.



2022. júl. 10. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Majkán mégis csak felnőtt egy generáció "valamennyire", a másik nem érdekel senkit.
2022. júl. 10. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ne jelentgessél. Majka nem bukott előadó, de még lecsúszva sincs. Milliókat haknizik össze, ami nem lenne lehetséges ha nem érdekelné az embereket. Az meg hogy téged nem érdekel egy magánvélemény, ezért felesleges volt kérdést kiírni.
2022. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4: Persze, mert folyamatosan tolják.
2022. júl. 10. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majka ugyan nem bukott előadó, de szerintem rémes az a pasi. Az még csak egy dolog, hogy énekelni nem tud, de rappelni sem. Éppen ezért még a jobb számai is gyengébb minőségűek.
2022. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!