Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah szerintetek lesz...

Azahriah szerintetek lesz világsztár?

Figyelt kérdés

Jelenleg havi 15 millió YouTube nézettséggel gyarapodik az Azahriah YouTube csatorna össz. nézettsége.


Ilyenre Magyarországon még nem nagyon volt képes senki…


Volt, hogy a magyar Spotify top 40-ben, a 40 leghalhatottabb számból 16 Azahriaha szám volt.


Jelenleg 406.000 havi hallgatója van a Spotifyon (ez a hallgatók száma, nem a hallgatások száma, az heti szinten is több millió), ami magyar viszonylatban nagyon sok. Még soha senkinek nem volt ennyi… A második és harmadik helyezettnek sincs együtt ennyi.


Ezenkívül Azahriah FOUR MOODS C. száma 4 hét alatt 4.2 millió hallgatást gyűjtött YouTubeon, ami nem annyira kiemelkedő, volt ennél már durvább eredménye is (a MIND1-et többször nézték pl.)? viszont magyar előadó által énekelt, EREDETI (tehát nem feldolgozás) angol nyelvű szám még soha nem ért el ekkora sikereket. Valószínűleg főleg Magyarországról hallgatják, bár erről nincs statisztikám… Mindenesetre ha így folytatja, akkor előbb vagy utóbb a YouTube algoritmus külföldön is fel fogja dobni.


4.2 millió hallgatás 4 hét alatt, angol nyelvű számmal az már elég jó… Összehasonlításképpen Ava Max új “slágere” 12 nap alatt 6.4 millió nézettséget gyűjtött, ami nyílván jobb, de már közelít ehhez a szinthez Azahriah is.


Ti mit gondoltok?


Lesz világsztár belőle?



2022. szept. 13. 16:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Én egy számát se hallgattam sose, akkor hallottam róla először mikor a szolnoki palacsintafesztivál megb@szta a csajt. Másodszor akkor hallottam róla, mikor az irgatmatlanul buza csaj, akit megb@szott interjút adott Lakatos Leventének. Harmadszor pedig akkor hallottam róla mikor azt mondta, megb@ssza a 10/2 "gádzsit" is.


Ezek alapján meg eddig nincs is kedvem meghallgatni egy számát sem.


G.w.M-et is arról ismerem, hogy Kulcsár Edinát húzza, és hogy nem tud írni. Az ő zenéjét sincs kedvem hallgatni.


Az One Directiont meg személyesen Nicole Scherzinger állította össze a kinti X-faktorban, és ő magat tette bele Harry Styles-t. Vagyis Nicole Scherzinger szerint tud énekelni, az ő szava a tiéddel szemben. Számomra Nicol hitelesebb minden esetre.


Justin Biebert Usher fedezte fel és minden létező díjat besöpört mire nagykorú lett. Én megintcsak jobban hiszek Ushernek mint neked.

2022. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert kiváncsi vagyok, hogy lehet e híres nemzetközileg… Én azt látom, hogyha ezek a számok csak ugyanennyire is, de növekednek, akkor egészen egyszerűen ki fogja nőni a magyar piacot…


A streamingnek köszönhetően egyébként több albumot ad el most Azahriah, mint a legtöbb, AKTUÁLISAN felkapott nemzetközi sztár.


Nem arról szól a kérdés, hogy jó e Azahriah. Mert szerintem bár egy üde színfolt a magyar zene iparban (amit annak ellenére gondolok, hogy maga a gyerek nem szimpatikus), én sem tartom jónak… (De trashnek sem)

2022. szept. 13. 17:54
 13/28 A kérdező kommentje:

“ Én egy számát se hallgattam sose, akkor hallottam róla először mikor a szolnoki palacsintafesztivál megb@szta a csajt. Másodszor akkor hallottam róla, mikor az irgatmatlanul buza csaj, akit megb@szott interjút adott Lakatos Leventének. ”


Mondjuk ez meg téged minősít, hogy hamarabb olvasol bulvárt, meg nézel Lakatos Leventét -aki a magyar írók szégyene és kutya szaporító- mint hogy egy felkapott előadót meghallgass.

2022. szept. 13. 17:57
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Az meg téged minősít, hogy Azariah-t egyáltalán előadónak nevezed. Nem előadó és nem zenész, csak trash. Azzal pedig a sárgaföldig leírtad magad hogy a világhírnévvel egy mondatban említed.


Az interneten meg soha nem a magas kultúrát kapják fel, hanem az antisztárokat! Ennyi kattintást örödüzős Ferike, Bözsi néni, Mi folyik itt Gyöngyösön?, Vámpír Ági stb.is kapott és nem azért mert a világhírnév felé törnek.


Azariah ha megtanulna tisztességesen énekelni akkor sem lenne még Magyarországon sem elismert, egy valamire való szakmai díjat sem fog nyerni soha, mert nincs benne tehetség.


Soha nem lesz több mint nevenincs csávó, aki dugott a toi toi mögött.


Majd te is rájössz, hogy milyen vérciki a gyerek ha kinősz a kamaszkorból.

2022. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Tessék, ennyiről ismert Magyarországon Azariah, és ez romatelepi szint, nem "világszint".


Ez max.egy 13 éves, viszkető nunijú kislánynak, vagy egy 12 éves, 30 kilós kockagyereknek menő, aki irigy mint a kutya mert Azariah dugott a toitoi mögött.

2022. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se lesz híres, ostobán viselkedik. A világhírnév felé azon keresztül vezet az út, hogy nem viselkedsz prosztóként. Sztem a cancel culture-ba is beleillik a viselkedése. A toitoi-os eset még pont nem, mert végülis konszenzusos szex volt, azzal ásta el magát, amit utána művelt. A csajt járatta le és sértegette, holott tökéletesen egy szinten vannak a cselekedetük miatt, csak el kellett volna engednie, az lett volna értelmes. Meg persze az aktuális barátnőjét a megcsalás után még azért meg is alázta, még így is a megcsalás annyira nem kavarna port önmagában, inkább amit utána művelt.

Normális, felvilágosult társadalom ezt sehogy se fogadja el világszinten, max tényleg ilyen trash celeb lehet.

2022. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%
Még itthon sem lett sztár, csak egy kúrós nyikhaj 😃 de elmegy, nem rossz, amit csinál zenében és közösségi médiában. Csak engem annyira nem érdekel.
2022. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Az nem tűnik fel senkinek, hogy manapság a sláger az a sok reklámnak köszönhető? Azariah itt volt gödöllőn a városnapokon, és nem győztem becsukni az ablakaimat, hogy ne halljam. Egy kalap szerencsétlenség az egész. Ha nem intézkedik direkt véletlen úgy, hogy valaki még le is kapja, nem ismerné senki. Ez előtt se volt zenész, és az utókornak sem lesz maradandó. Nem, hogy a világon, de még magyarországon se lesz soha olyan ismert, hogy szót érdemeljen.
2022. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17%

“ Az Azahriah x Desh produkció „Mind1” című dala került a hallgatásszám alapján összesített Stream Top 100 élére. 12 hétig vezette a heti streamlistát, ezzel a hazai hangfelvételek rekordját is beállította. Ugyanezen páros „Rét” című trackjét pedig olyan kitartóan hallgatták a rajongók, hogy - a nemzetközi mezőnyt is lekörözve - ez lett a listás helyezések alapján a #1 streamsláger. ”


Forrás: [link]

2022. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
„Nemzetközi mezőnyt is lekörözve” persze, amikor egy bp szám 1 nap alatt 60 millió megtekintést szerez💀
2022. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!