Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Mazsi valóban szerette...

Berki Mazsi valóban szerette Krisztiánt?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy néhány hónapja halt meg, de már van neki más... Meg luxusnyaralásra megy. Szerintem aki valóban szerette a házastársát, az nem így viselkedik. Ismerősömnek halt meg férje, neki 6 év kellett egy új kapcsolathoz. Esetleg neki már meglehetett ez a férfi már Krisztián mellett is?

2022. okt. 21. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon úgy látszik, hogy a gyereke is attól a bizonyos másiktól van. Krisztiánnak a nagy izomnövelés közben oda lett bizonyos képessége, ezért másra szorult rá Mazsi. Azt hitte, hogy a nagy öröklés akkor elvész. NEM, nem szerette.
2022. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Egy arrogáns, feltűnési viszketegségben szenvedő barom, + egy idióta, gold digger krva. Tökéletesen összeillettek, akár szerette, akár nem
2022. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Aki engem megvert volna, annak a halálán én is hamar túltettem volna magam, hiába szerettem korábban.
2022. okt. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

A legviccesebb dolog hogy így életem szerelme ha életem szerelme, aztán már a temetésen is röhögött

Bár egyik sem volt normális, ez most látszik is mazsolan

Aki szerelmes aki 4 hónappal egy ilyen eset után meg nem is lenne magánál

2022. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy szerette, csak azt ami vele járt. A pénzt, hírnevet meg a luxust. Ez a nő egy pénzéhes , tehetségtelen senki, csoda, hogy nem hanyja el magát, mikor tükörbe néz.
2022. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Elfog az undor, ha meglátom, amint táncikál, de abban is tehetségtelen és nem is szép. Mazsi jobban tenné, ha valamelyik üzletemberre ráakaszkodna és végleg eltünne. De úgy látszik, ahhoz is buta, hogy celeb legyen.
2022. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Berki Morzsi
2022. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!