Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herczeg Zoltán min van kiakadv...

Herczeg Zoltán min van kiakadva, ezek tényleg azt hiszik, hogy büntetlenül lehet narkózni meg drogdílerkedni?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek a börtönben lenne a helye, aki narkózik!
2022. nov. 2. 14:06
 1/7 qkker1 ***** válasza:
53%
Úgy gondolják, hogy sosem buknak le.
2022. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


mondjuk neki is börtönben lenne a helye, még sincs...

2022. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A leírtakból nekem nem egyértelmű, hogy a drogkereskedelem vádja tényleg megállja a helyét. Mert amúgy egy díler semmivel sem jobb annál, mint aki idősekhez tör be éjjel ötszáz forintért.


A függőséget meg elsősorban gyógyítani kell, nem büntetni. Az tényleg eléggé meredek, ha egy alkalmi fogyasztóra ennyire rászállnak, és nem a kereskedőket likvidálják. Mintha példát akarnának statuálni egy ismert(?) személlyel. (a kérdőjel csak azért, mert eddig én nem hallottam erről az emberről)


Ettől függetlenül jó, ha megkapja azt, ami kijár neki.

2022. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Herczeg büszkén magyarázta a narkózását, amikor az a vv-s tyúk kitörte a lábát a gödörben, akkor adta elő, hogy az ilyen szeánszok milyen jók és ő is rendszeresen jár. Szóval narkós a kincsem, semmi kétség.
2022. nov. 2. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
És ezzel most mit szerettél volna mondani?
2022. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam nincs amúgy ki ez a fószer, de olvastam az ügyről, és szerintem itt nem azzal van a gond hogy egy drogost elkaptak, jól tették, hanem azzal van a gond hogy ha valaki nemfideszes drogos, azzal példát statuálnak, míg a fideszes drogosok, mint Szájer, Borkai, vagy például a pedofil Kaleta, egy percet nem voltak börtönben, sőt még csak meg sem hurcolták őket. Ez a kettős mérce a gond, mert már ott tartunk kábé hogy minden törvényt úgy kell olvasni hogy "XY bűncselekmény X idejű szabadságvesztéssel büntetendő, kivéve ha fideszközeli követi el, neki nincs vagy nevetséges mértékű a büntetés".
2022. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os Szájert hol kapcsolták le? Magyarországon? Nem, miért nem ültették le Brüsszelben? Brüsszelben a rendőrségnek a Magyar kormány diktál? :D Borkai-t ki kapcsolta le? Senki, a Horvát rendőrség nyilatkozta hogy "kábítószergyanús növényi törmelék, vagy egyéb állagú anyag, illetve kábítószer fogyasztására utaló magatartás tanúsítása nem látható." Wtf bro? Herczeg Zolikánál volt anyag? Volt. Elkapták? El. Ennyit a kettősmércéről. :D Ezek a csúnya fideszes Horvát zsaruk, meg fideszes Brüsszeli rendőrök...ajajajjj :(
2023. ápr. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!