Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Alex Pettyfer...

Szerintetek Alex Pettyfer helyes, és jó színész?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egész helyes:)

De még nem láttam filmet amiben ő játszott!

2010. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A világ egyik legjobb pasija :D Színésznek eddig, csak egy elég gagyi filmben láttam, szóval eddig nem vagyok lenyűgözve :) de a külseje mindenért kárpótol *.*
2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Régóta nagy rajongója vagyok!Kicsi kora óta forgat sé játszik csak éppen Magyarországon még annyira ismert.Nagyon jó színész annál fogva is,hogy ennyire fiatalon rengeteg műfajban láthattuk már az akciófilmektől kezdve,a horroron át, a tinifilmekig.Nagyon szeretem ,mint színészt és persze pasinak sem utolsó.A Burberry modellje is nem egyszer volt már.
2011. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagggyyoon jóó pasi :D báár nekem 15-18 éves korábban jobban bejött, mert most az arcvonásai túl élesek
2011. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alex nagyon jó pasi,de a színész pályafutása eléggé ingadozó.Néha fenomenálisan játszik,néha meg felejthetően.
2012. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó pasi, nem kérdés. Ti tudtok arról valamit, hogy ő fogja-e játszani a Fallen-ben (ha lesz) Daniel-t?
2012. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piszok helyes... volt szőke hajjal. És a csúf szerelem című filmben szerintem egész jól alakított, szóval színésznek sem utolsó...
2012. aug. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen nagyon igen. *.*
2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!