Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Bochkor kinek képzeli magát?

Ez a Bochkor kinek képzeli magát?

Figyelt kérdés

Irodában hallgatnom kell a reggeli műsorukat.


Az hagyján, hogy elég tájékozatlan, korlátolt ember, de gusztustalanul gúnyolódik embereken.

Most éppen Dobrády Ákoson, de egy idősen Shane Tusup-ot élcelődött, volt, hogy a transzneműeket gúnyolta, vagy bicikliseket szidta egyfolytában. Régen egy oldalon olvastam, hogy kommentátoron meg karmesteren és poénkodott.


Nem tudom, a való életben is ilyen-e, vagy ez szerep, de csodálkozom, hogy még nem volt komolyabb konfliktusa, vagy nem verték még meg.



2022. nov. 16. 08:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%
Szerinted ha a mezei virágokról beszélne hányan hallgatnák a rádióműsorát?
2022. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyik barátunk ismeri, osztálytársak voltak. Nem szereti, azt mondja, nem csak a rádióban ilyen.
2022. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Én reggelente a buszon szoktam hallgatni mert a buszsofor is ezt hallgatja.

És pontosan ugyan ezen gondolkodtam én is ma.

Akkora p*cs, hogy nem igaz.

Már azon gondolkoztam beírom, hogy kezdem megérteni, hogy ez az Andi inkább Lölőt választotta.

2022. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem szerettem, nem bírom a "humorát" szerencsére nem kell hallgatnom, néha megyek olyan helyre, ahol ezt a b*rmot hallgatják a rádióban.
2022. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4: szerencsés vagy, nekem régen Bumerángot kellett hallgatnom gyerekként az autóban, mert apám imádta.

pár éve ezen a munkahelyen újra élvezhetem.

2022. nov. 16. 08:42
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Látod, még te is írtál róla ki kérdést.

Ha senki nem foglalkozna vele, akkor eltűnne a süllyesztőben. Nem is tudtam, hogy van még műsora, azt hittem már rég kiöregedett.

2022. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Utálom, őt is, meg a többi hasonló niemandot is. Sajnos az van, hogy az emberek nagy többsége is ilyen és ez tetszik neki. Ezért Bochkor jól eladható, meg a balázs, meg a többi idióta. Szomorú, hogy busásan megélnek belőle. Én ezt nem tudnám csinálni, akármennyit is fizetnének és nem azért, mert nem tudok beszélni.
2022. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

8/8


igen, de pont ezt nem értem, hogy mit kedvelnek rajta az emberek. a humora csak beképzeltség és bunkóság.


mintha a csávó burokban élne, azt hiszi, ő vmi humoros, művelt macsó, miközben teljesen tájékozatlan a legtöbb témában.

2022. nov. 16. 09:58
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem én se, hogy ezt a gyökeret ki hallgatja.
2022. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Azok hallgatják, akik a primitív, ostoba tévéshow-kat is nézik.
2022. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!