Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó nő Jenna Ortega?

Szerintetek jó nő Jenna Ortega?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép csaj. És nagyon jó színésznő is. Jó áll neki ez a goth stílus
2022. dec. 9. 00:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Wednesdaynek öltözve igen, konform ruhákban már nem annyira feltűnő.
2022. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát, szívesen megismerkednék vele közelebbről is. :)
2022. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Aranyos lány. Én tavaly Rómában találkoztam vele, családjával voltak ott egy hétig. Nagyon közvetlen volt, és mosolygós.
2022. dec. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szép és tehetséges. Karakteres arca van, amit jól ki lehet használni.

Külön örülök, hogy velem egy idős (3 nap van köztünk 😀) korosztályból is kerülnek ki olyan fiatal színészek, akik nem a testi adottságaikkal akarnak feltűnni, sikereket elérni.

2022. dec. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Az én véleményem az, hogy ritka az olyan nő, mint Jenna Ortega. Idővel szerintem még sikeresebb és vonzóbb lesz. Most még fiatal és a hírnévvel nagyon kell vigyázni, hogy nehogy megbolondítsa az embert. Szerintem ő neki ez nem probléma, érett nőként viselkedik. Nagyon vonzónak találom! Külseje pont az ideálom, de azt nem tudhatjuk, hogy hogyan viselkedik kamerán kívül. Hiszen színésznő. A színészek mind megjátsszák magukat. Ez nem azt jelenti, hogy… nem! Roppant szimpatikus és igen, nagyon szép az arca is! Mondjuk nekem ez a sok smárolós szerep nem jön be vele kapcsolatban. Elhiszem, hogy mindent meg kell ragadnia és kell neki a pénz, de 19-20 évesen még leszbikus jelenetek is… nekem ez kösz nem. Tipikus amerikai mentalitás.
2022. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
#5 Lehet, hogy biszex. Akkor mi a baj a "leszbikus jelenetekkel"?
2022. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Elhiszem, hogy kell a pénz és a hírnév, ezért szerepelnek mindenben és vállalnak el minden szerepet ami velük szembe jön. Meg kell ragadniuk a lehetőséget ezeknek az amerikai tiniknek. Könnyen lehet, hogy igazad van, mert vannak róla olyan videók, amiben olyanokat mond az interjú során, amik utalnak erre. Szóval könnyen lehet, amúgy meg a Wednesday-ben a csávó akivel smárol az a valóéletben hozzáment egy férfihez. Nem tudok ezeken eligazodni, de nem is akarok. Én csak arra utaltam, hogy fiatalon mindent elvállal, mert kell a pénz meg a hírnév, még a leszbikus jelenetet is bevállalja. Nem túlzás ez egy kicsit?
2022. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Számomra ez a nő tipikusan olyan, aki gyönyörű, de nem olyan vonzó. De az biztos, hogy egy Ariana Grandénél sokkal különlegesebb. Szóval nekem ő a gyönyörű de nem annyira vonzó sztár.


25F Ja de akkor ha már sztárokkal kell pédát írni, akkor Iggy Azaela (remélem jól írtam) a booty zenében baromi vonzó, de kevésbé szép. A kérdésben szerelő lány meg szebb, de kevésbé vonzó. Bár nem tudom, hogy ez mennyire jó példa, kicsit gondolkozom is rajta, de ez jutott eszembe a szépség vs vonzóságre példaként.

2022. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

A karaktere szépen ki van sminkelve, de a valóságban is jól néz ki (legalább is a képek alapján, személyesen még nem találkoztam vele). Fentebb írta valaki, hogy a színésznők mindig megjátsszák magukat... Hát... Ebben nem vagyok egészen biztos. Színházban dolgozok már vagy 10 éve, és azt vettem észre, hogy a színésznők sokkal kevesebbet színészkednek a való világban mint a normál emberek (láttam színésznőt már túrni az orrát, hallottam nagyokat szellenteni is, sőt öltözködni is) :D :D :D


40F

2022. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem jön be egyáltalán. Nagyon túl van értékelve, minden szempontból. Sokkal szebb, szexibb és tehetségesebb színésznők vannak nála, nem is kevés.
2022. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!