Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Alex Csigér...

Szerintetek Alex Csigér megérdemli, hogy Magyarország legnépszerűbb videósa legyen?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy Alex Csigér videóit jelenleg többen nézik mint Magyarország első számú YouTube csatornájáét, PamKutya videóit. Szerintetek az Alex Csigér által gyártott tartalmak megérdemlik azt a mérhetetlen felkapottságot amit megukénak tudhatnak. Alex megérdemli azt, hogy Magyarország legtrendingebb/legfelkapottabb YouTubere legyen?

2022. dec. 11. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, megérdemli.
Nem, nem érdemli meg.
29 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az egyik mondatomban kérdőjel helyett pontot tettem mondatvégi írásjelnek, ezt nézzétek el nekem. Köszönöm.
2022. dec. 11. 16:14
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Miert ne erdemelne meg? Irigy vagy?
2022. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es. Nem szokásom irigynek lenni. Csupán azért tettem fel a kérdést, mivel számtalan forrásból hallom, hogy külföldről lop tartalmat, vagyis legalább az ötletet. Amit látok, hogy minőségi vágási munkát végez, ezzel kapcsolatban nincs kétség.
2022. dec. 11. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Életemben nem hallottam még róla, szóval rákerestem. "24 óráig a csicskám volt a húgom". Sok mindent elárul erről az országról, hogy erre van kereslet.
2022. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

8-12 éveseket lehet a tartalmatlan tartalmakkal, és idióta, ezer éve lejárt erőltetett mémekkel és 2 másodperces új ingert keltő vágásokkal lenyűgözni. Más nem is nézi ezeket, csak kisiskolás gyerekek. Magyarországot ez messze nem reprezentálja.

Simán fel tudom olvasni ezt a kérdést úgy, hogy teljesen szarkasztikus a mondanivalója, és gúnyolja az összes ilyen selejt videóst a viccelekrobitól kezdve a románokig.

2022. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki ő?

Még a nevét se hallottam soha.

2022. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A nézettség és az érdemek semmilyen kapcsolatban nem állnak egymással. Mindig is igaz volt és marad is, hogy soha nem az értékes, igényes, minőségi tartalom a legnépszerűbb, hanem a könnyen fogyasztható, szórakoztató.


Zenében mindig a pop zene népszerűbb, hallgatottabb a komolyzenénél. Újságok közt mindig népszerűbb a könnyed, bulvár, mint a komolyabb, közéleti, gazdasági újságok. Könyvek közt is a szórakoztató, ponyva irodalom volt népszerűbb a szépirodalomnál, vagy akár a filozófiánál. Tévében is a szórakoztató, bulvár celeb, műsorok népszerűbbek bármilyen komoly, pláne minőségi tartalomnál.


A YouTube és az Internet többi része sem kivétel ez alól. A neten a világ szinte minden tudása megtalálható, komplett nyelveket és szakmákat lehet elsajátítani, de a meztelen csajok, cuki állatok és viccelődés messze népszerűbb, mint a valóban minőségi és értékes tartalom.

2022. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel szar tartalmat csinál, így passzol az ország színvonalához. Sajnos a magyaroknak szarra van igénye a videósokat tekintve is, ezért sajnos passzolnak a videói a magyar igényekhez. Innen nézve nem furcsa. Aza gáz dolog önmagában, hogy a szar tartalmakkal mennyi embert lehet bevonzzani.


Amúgy egy relatív régi videóban felmerült, hogy ő a húgából csinál nézettséget. Pár napja a youtube feldobott róla egy videót, pedig baromi régen nem láttam tőle semmit se, és amikor láttam, akkor is keveset, de azt meg régen. Mi volt a videó címében? Hát a huga. Szóval azért az évek alatt nem változott, hogy miből csinál nézettséget, persze azt se minőségi módon. Erre van igénye sokaknak. A tartalmatlan tartalmakra.

2022. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Dancsó a legnépszerűbb nem? Mármint neki van a legtöbb feliratkozója ha jól tudom. Előző vagyok. Bár kérdéses, hogy mi számít a feliratkozók, vagy az elmúlt 1 hónap megtekintései.
2022. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es. Akkor a legnézettebb. Alex megtekintései többszörösei Dancsó Péter videóiénál.
2022. dec. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!