Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Steven...

Mi a véleményetek Steven Seagalról?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Vénségére meghülyült.
2022. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Már minden hülyeséget ide írnak?
2022. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy-két filmje, ami nem rossz. Szerintem tud verekedni, színészkedni viszont kevésbé.
2022. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretem a filmjeit és vannak jó filmjei is, viszont nagyon sok olyan filmje van, ami akciófilmnek önmagában kevés, és sok dolog van a fimljeiben, ami vicc kategória. Írok példákat is.


Sok fimljeből hiányzik a rendes akciófilm érzés. Seagal egy adott városban ténykedik, néha verekszik, néha gyilkol, néha nyomokra bukkan, majd a végére megoldja a dolgot. Ez ráhúzható több filmjére is, a nyomozás az egyetlen, ami érdemben kimaradhat. Mintha egy átlagos életet élne, csak nem pizzázni ugrik le, majd másnap táncolni, hanem leugrik ide oda ahol bunyózik egy nagyot és nyomozgat. Legyen ez diszkó, étterem, utca. Nincsen igazán egyben az egész film, mintha sok darabból álna össze, nem egyben van az egész. Sok filmjében az ellenségei sincsenek rendesen bemutatva, néha beszélgetnek, kit kell kinyírni, néha bunyóznak, néha gyilkolnak de ennyi. Hiányzik egy "rendes" ellenség viszony.


Egyil filmjében volt egy gyilkos, aki sok áldozatot szedett. A gyilkosságok módja érdekes volt, de a gyilkosságokból szinte semmit sem lehetett látni (csak utólag), ráadásul azt se tudtuk sokáig, ki a gyilkos. Aztán végül kiderült, egy kis lövöldözés, egy kis bunyó, majd Seagal megölte. Egyrészt mert nem tudtam kicsoda, másrészt mert nem lehetett látni semmit a gyilkosságokból, hiányérzetem volt. Olyan is volt, hogy csak szimplán elmondta Seagalnak a társa, hogy még 2 hulla, mintha az időjárást közölné vele, csak épp hullákról beszélt. A filmben van 2 gengszter, de a végkimenetel előtt néhány szóváltásban kimerült a tevékenységüknek a bemutatása. Ezek miatt is nem volt neki rendes akciófilm érzete.


Másik fimljében ázsiai gengsztereket kapott el, de ott is hasonló a sablon. Seagal néha idemegy, néha odamegy, néha bunyózik, néha gyilkol és kinyomozza a dolgokat. Az ellenségei érdemben nem voltak bemutatva, adott egy maffia csapat, akiket el kell kapni, oszt cső.


Egyik fimjében találkozott 2 emberrablóval, egyiket gyorsan leütötte (vagy lerúgta, már nem tom, de szerintem leütötte), majd a máskuk elkezdett futni előle. Mit csinált Seagal? UTÁNA SÉTÁLT!!!! Aztán egy zárt ajtó miatt végül meglett belőle a bunyó, de milyen akciósztár sétál utána egy emberrablónak? Vicc!


Amikor meg nagy jótevőként funkcionált a fimjében, akkor meg az az érzésem volt, hogy ezt csak betették, hogy kedvesebbnek tűnjön.


Ráadásul a pisztolyát se tartja rendesen sokszor és úgy mozog, mint egy öregúr, aki profi gyilkos közben.


Ettől még lehet szeretni a karakterét, és vannak jó filmjei is, de ez a futószallagon gyártott akciófilmek, ezek gázak!

2022. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a Putyin imádata sem tetszett, azt nem vágom, hogy ma éppen hogyan áll Putyinhoz, de nyilván a filmes karrierje a téma nem? Előző vagyok.
2022. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két szó: Space Ice. Youtube-on videó, visítva röhögsz a seagal-filmek elemzésein.
2023. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*videós.
2023. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!