Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zámbó Jimmy hangja és tehetség...

Zámbó Jimmy hangja és tehetsége nagyon jónak számított ?

Figyelt kérdés
Világszinten is ? Kb a nagy hírességek közül kiével ért fel a hangja ?
2023. jan. 1. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére egy beretta is túlkiabálta.
2023. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy Jimmy rajongó, de elismerem hogy jól nyomta.


Jellegzetes hangja volt, amit nem lehet összetéveszteni senkiével.


Én kifejezetten kíváncsi vagyok milyen hangja lehetett gyerekként!

Ha mutálás után is ennyire érdekes magas hangja volt, akkor milyen csengése lehetett gyerekként?



Szerintem csak azért volt itt magyaroknál mert itt tudott érvényesülni.

2023. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet elvonatkoztatni attól, hogy egy hisztis, erőszakos barom volt, meg ilyen hülye számokat énekelt. Biztos jó hangja volt, a tehetséghez viszont hozzátartozik az is, hogy ki tudja használni az adottságait. Ő meg nem tudta. Legalábbis csak egy szűk körben ismerték el.
2023. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ízlések és pofonok... Én speciel visítófrászt kapok, ha meghallom. Királynak titulálni meg egyenesen nonszensz.
2023. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Világszinten semmiképp.
2023. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
38%

7 oktavot tudott enekelni, egy ejszakai barban kezdte Budan, eleg hires hely volt, ha jol emlekszem, valahol az Alagut kornyeken, ott fedeztek fel. Ha valaki erre jar es tudja, irja mar meg legyen szives, mi volt ennek a neve.

Szerintem nagyon jo hangja volt. Kulonleges. Mint Axl Rose-e vagy Freddy Mercury-e, es nekem a Bon Scott utodjanak a hangja jobban tetszett, mint az elodje-e. Amugy is igazabol a jellegzetes hangok tetszenek. Mert OK, ha jo enekhangja van, de megjobb, ha van benne valami jellegzetesseg, amitol nem valik unalmassa.

2023. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
A hangjával nem volt semmi probléma, de az "Egy húron pendülünk", - óbudai menekült gyerekek kórusának - produkciója egy színkavalkád ahhoz képest, amilyen egysíkú műsorokkal volt képes kiállni több ezer ember elé énekelni. És képes volt mindezt egy füstszűrősre lerágott cupákra, - a szerelem témakörére - ültetve lenyomni menetrend szerűen az emberek torkán. Gyakorlatilag ő is egy "egy cd-s zenész" volt, - egyetlen cd-n elfért az, ami pluszt volt képes adni a zenei világnak és a hallgatóságnak, - a többi csak pénzkereseti célzatú, ismétlődő maszlag volt. Az emberi részt nem is érdemes mélyen érinteni, - mert mit lehet mondani egy olyan emberről, aki csőre töltött pisztollyal felszerelkezve ment ki a színpadra szerelmes dalokat énekelni embereknek. -Szerintem volt ott probléma a toronyban. Dolgoztam olyan "kollégával", aki három-négy pisztollyal rohangált az utcán, - mert azt hitte, nélkülük fajsúlytalan ember marad - és az is simán ráfogta gondolkodás nélküli poénból a csőre töltött fegyvereit a környezetében fellelhető emberekre egyik pillanatról a másikra, mint a Jimmy... Felemelő érzés, amikor az ember halántékát egy csőre töltött kilenc milliméteres Parabellum csőtorkolata hűti...
2023. jan. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó hangja volt ez tény. Állítólag eléggé problémás ember volt. Azt nem tudom meg e érdemelte hogy a családjából valaki megölje…. Mert tuti ez történt. A feleség vagy az egyik gyereke játszott a fegyverrel és az lőtte le. Csak el lett sumákolva.
2023. jan. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

8-as!

"Csak el lett sumákolva."

Nagyon helyesen. Mindenki jobban járt így, mielőtt egy ártatlan embert lőtt volna le.

2023. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Levágták az aranytojást tojó ludat!
2023. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!