Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zámbó Jimmy hangja és tehetség...

Zámbó Jimmy hangja és tehetsége nagyon jónak számított ?

Figyelt kérdés
Világszinten is ? Kb a nagy hírességek közül kiével ért fel a hangja ?
2023. jan. 1. 22:31
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem kivételes hangja volt, minden számát ismerem, anyám nagy rajongója volt. Maguk a számai voltak azok, amik nem tetszetek, nem bírom ezt az istenes-szerelmes cuccot, főleg tudva, hogy az életben milyen ember volt. Nekem ne énekeljen a nagy szerelemről az, aki sorra csalja a feleségét. De a hangja...pl. power metal énekesként tényleg király lehetett volna.
2023. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sose kedveltem ezt a zenei stílust. Az életkedvem is elmegy tőle.

A hangja jó volt. Persze vannak bőven jobbak és rosszabbak is nála.

A stílusa, zenéi egy idő után nagyon unalmasak voltak. Mintha mindig ugyan azt hallgattad volna futószalagon.

A családomban is kedvelték őt páran. A legtöbbünk nem.

(Mondjuk mi sose voltunk nagy magyar zene rajongók, akik nem.)


Azok akik szeretik ezt a stílust, azoknak biztosan ő a "király ".

Én inkább átkapcsoltam máshova, vagy kimentem a szobából.

2023. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hallásom, hogy ezt meg tudjam ítélni, de hiszek a hozzáértőknek. Az viszont biztos, hogy egyetlen száma nem volt, amit szívesen hallgatnék. Mindezek mellett nem zavart, hogy másnak bejön. Külsőleg a megjelenése, a haja, az öltözködése, úgy általában az egész stílusa egy borzalom volt. Mint egy karikatúra, Zalatnay férfi kiadása. Ez a királyosdi meg olyan ostoba majomkodás.
2023. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Senki sem ölte meg, ő ölte meg saját magát (bár nem szándékosan). Ez tény, a rendőrség nagyon alaposan kivizsgálta az egészet.

Ami az éneklését illeti, az nyávogós, modoros,eltúlzottan romantikusnak beállított volt, hallgatni sem bírom. Látni pedig... (hát igen, ritka ronda ember volt).

Nem véletlen, hogy az ő "művészete" csak egy bizonyos kultúrkörnek szólt, és csak azok fogadták be, más nem, a szakma maga sem. Ez okozott neki komoly problémákat, emiatt sokat idegeskedett is.

2023. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kamugép volt az ipse. Lehet tudott énekelni is, de ahhoz nagyon össze kellett volna szednie magát az meg nem volt az erőssége. Lényegében a koncertjei mind playbackről mentek ez szerintem mindent elárul a munkásságáról.
2023. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!