Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Ti is odavagytok Evan...

Lányok! Ti is odavagytok Evan Petersért?

Figyelt kérdés

Elsőre pár éve az American Horror Storyban láttam szerepelni, teljesen odavoltam érte már akkor is, és mióta megnéztem a sorozatot amelyben Jeffrey Dahmert játszotta, úgy érzem a rajongásom iránta elérte a tetőpontot. Nem tudok elképzelni nála tökéletesebb férfit. Az arca, a mosolya, a mimikái, a teste, mindene hibátlan számomra. Mióta megnéztem a Jeffrey féle sorozatot, folyton rá gondolok egész nap, róla fantáziálok. Van aki hasonlóan érez? 😭

19/L



2023. jan. 2. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
49%

Na igen, itt durva

[link]


Dehát mindenki megöregszik, ma már ennek az árnyékában sincs…

Meg amugy hétköznapokon nagyon nem ad magára :D

2023. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
66%
Nem, szerintem teljesen átlagos
2023. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
64%

Én láttam az AHS első két évadát, de akkor még nem tudtam, ki ő. Aztán jött a Dahmer-hájp, megnéztem, és hűha, nagyon megjegyeztem magamnak, rákerestem meg minden, és akkor esett le, hogy ja, ezt a srácot én már láttam korábban. De érdekes, akkor nem ragadt meg, viszont a Dahmerben... Fú, hát nem rugdosnám ki az ágyból :D

Van az a rész, talán a harmadik epizódban, amikor Jeff megpróbál önkielégíteni valami magazinban nézegetett csajokra, de hát nem megy neki, mert nem heteró. Na ott az a mellkas, anyám, az a köldök, azok a hangok... elképzelem, hogy ezt a stáb előtt így tényleg lenoymta, hát ott nedveztem volna össze magam, ha fogni kellett volna a kamerát közben. Ezt a részt többször is visszatekertem, és kb ez adta meg a "szexuálisan irtóra bejön" ízt a sráchoz.

Sajnos néztem róla fotókat, videókat, interjúkat, de a hétköznapi kinézete sokkal kevésbé jön be, és a szőke haj sokkal jobban áll neki, mint a barna. A barna szeméhez a barna haj, meg amikor még ilyen kis idétlen szakállat is növeszt, az nagyon átlagos, tucatsráccá teszi, de a Dahmerben iszonyatosan jól néz ki.

Egyébként nemsokára, pár napon belül Golden Globe díjkiosztó, remélem megkapja, nagyon megérdemli (nem azért, mert jól néz ki).

2023. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az életben jobban bejön, mikor felhosszu hullámos haja van, a dahmerben szinte nem is hasonlít magára és egy ilyen sejpítő meleg gyerek sosem jönne be, szóval én a sorozatban is magát láttam benne.

Az american animals-ban hosszabb barna haja van és ott végre egy big dick energy pasit játszhatott, nem egy tutyi mutyi meleget :D

Valami nagyon lehet benne ha ennyire felkapták

2023. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
0%

De engem már egy kicsit kiabrandit hogy mennyi meleg szerepe van és hány pasival kellett smarolnia

Egy igazi hetero ettől undorodna szerintem

2023. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
32%
Miért, mennyi meleg szerepe van még a Dahmeren kívül? Bocs, én ennyire nem követtem nyomon.
2023. jan. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
14%
Csak úgy 5-6 minimum 😂 és annyi pasival smarolt is meg volt full szexjelenete is velük
2023. jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
32%
Melyikben volt full meleg szexjelenete? Ezt látnom kell.
2023. jan. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
30%
American horror storyban több is volt
2023. jan. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
48%
Kösz, ideje megnéznem :D
2023. jan. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!