Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Ti is odavagytok Evan...

Lányok! Ti is odavagytok Evan Petersért?

Figyelt kérdés

Elsőre pár éve az American Horror Storyban láttam szerepelni, teljesen odavoltam érte már akkor is, és mióta megnéztem a sorozatot amelyben Jeffrey Dahmert játszotta, úgy érzem a rajongásom iránta elérte a tetőpontot. Nem tudok elképzelni nála tökéletesebb férfit. Az arca, a mosolya, a mimikái, a teste, mindene hibátlan számomra. Mióta megnéztem a Jeffrey féle sorozatot, folyton rá gondolok egész nap, róla fantáziálok. Van aki hasonlóan érez? 😭

19/L



2023. jan. 2. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
0%

Huszadrangú színésznő? 😂 hat akkor evan is ugyanúgy huszadrangú mivel Emma is ugyanúgy az ahs-Ben szerepelt…

A net worth-je csak 3x annyi mint evané, ergo ő volt a sokkal gazdagabb a kapcsolatban:D csak szólok

Én nem tudom miről szól ez az ahs, a hajamat kitéptem tőle mikor belenéztem, de elég beteges sorozat lehet ha ilyen jelenetek vannak benne…

Sztem eléggé eladja magát egy férfi ha ilyeneket csinál… “elku…ul” így is lehetne mondani

2023. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
52%
A 3x helyett 5x-t akartam írni :D még jobb
2023. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, majd most fordulnak a számok :D

Különben meg ma olvastam, hogy ezek a meleg szerepek inkább valamiféle LMBTQ közösség melletti kiállások, na mindjárt kikeresem a cikket.


[link]


“This is a whole world and culture that I knew nothing about,” Peters told GQ. “It’s been a massive learning experience, and I’ve grown a lot. I’ve learned a lot from the trans community.”


“They are an incredibly strong community, and they’ve had to deal with way bigger problems than anything I’ve ever had to deal with. It just makes me humbled.”

2023. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
27%

Kétlem hogy a 4 millióból egyhamar 25 millió dollárt lehetne csinálni :DDD


Teljesen mindegy hogy mi az oka, minden értelmet nyert mikor megtudtam hogy a producer meleg, de akkor is sok amit csinálnak és sztem evan sem teljesen hetero… még az is lehet összeszűrte már párszor a levet ryan murphyvel, azért kap ennyi munkát tőle…


Sot konkrétan travit is játszott már, na az már végképp felkavaró

[link]

🤦🏼‍♀️

2023. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
63%

Téged felkavar, minket nem. Oszolj!


Az ahs-ben is sokkal többször játszott heterót. Elkezdhetném linkelni azokat a jeleneteket, mikor nőket dug, de minek.

Kit érdekel milyen szexuális, a lényeg, hogy rohadt jó színész.

2023. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
20%

Na és akkor mi van, ha biszex? Egészségére, legalább mindkét nemnek van esélye, senki se érzi magát kirekesztve.

De arra is gondolhattál már volna, hogy esetleg Ryan Murphy van oda érte titkon, ezért egyengeti a karrierjét, amennyire csak tudja.

Különben meg nemrég azt olvastam, hogy Evan azért lett színész, mert gyerekként teljesen belezúgott az Olsen-ikrekbe, és úgy gondolta, más módja nem igazán van annak, hogy találkozzon velük. Nos, az Olsen-ikrek lányok.... Emma Roberts nő, Halsey szintén. És ez az utóbbi kettő nem éppen rövid kapcsolat volt, több évekig tartó, együtt élős dolgokról beszélünk.

Szerintem te túlgondolod kicsit ezt a meleg-nem meleg kérdést, mert ma már bárkiről kiderülhet, hogy meleg, csak eddig titkolta stb, és szerintem egyszerűen félsz attól, hogy ha Evanról is kiszivárogna ilyesmi, netán ő maga coming outolna, az nagyon rosszul esne neked, kb összetörné a szived. Persze lehet tagadni, de különben mi másért foglalkoztatna ennyire.

Én megnyugtatnálak, a jelekből ítélve nem, nem meleg, a kérdéses jelenetek csak jelenetek, ha R. Murphy írta őket, akkor simán belevitte kissé a saját fantáziáit, Evan meg vállalta, mert színész, mert nem ostoba, és mert egy hosszú távú együttműködés és barátság (a kollegialitás mellett) mindig gyümölcsöző, pláne ha az illető karrierje épp felszálló ágban van. És most ez beigazolódott, mindkettejüké felfelé ível. Kicsit olyanok ők a televíziózásban, mint Scorsese és DiCaprio a mozi világában, a kölcsönös együttműködés mindkettejüknek sikert hoz. Szóval nem kell ebbe belelátni szerintem semmi eltitkolt meleg-szálat, főleg úgy, hogy ma már nem ciki előbújni, még körbe is tapsolják az embert érte, és mivel Evannek láthatóan és jól dokumentáltan barátnői is voltak, neki még csak nem is kellene nyíltan gaynek lenni, egy biszexualitást felvállalni sokkal kevésbé veszélyes, ugyan miért ne tenné meg,ha ez lenne a helyzet. Nyilván nem egy szégyenlős fajta, ha ezeket a jeleneteket is megcsinálta. Mondjuk úgy, hogy senki nem lepődne meg különösebben, és igazán el se ítélnék miatta.

2023. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
40%

“Oszolj” 😂

Tán majd én eldöntöm magamnak hogy hova szeretnék írni és hova fogok, rendben te emperor? :D

Őket sem dugta meg, a te logikádból kiindulva, hiszen te is azzal jöttél a meleg jelenetei után hogy itt nem is szexelnek :D


De arra is gondolhattál már volna, hogy esetleg Ryan Murphy van oda érte titkon, ezért egyengeti a karrierjét, amennyire csak tudja.

Hat ez az, erről beszélek és ha evan hajlandó ennyi melegedésre akkor valószínű hogy törlesztett már neki privátban főleg mikor régen találkoztak először, akkor meg csak egy hamvas kisfiú volt…



netán ő maga coming outolna, az nagyon rosszul esne neked, kb összetörné a szived.

😂😂

Ti hány évesek vagytok, 12?

Ugyan hol érdekelne engem hogy biszex e vagy sem?

Nem mintha valaha egy árva magyar lánnyal is találkozna eleteben evan, max Palvin barbival, de neki meg van egy sokkal helyesebb pasija…

Amúgy is csak a sorozatban tetszett, mikor rákerestem nagyon kiábrándultam, az életben egyáltalán nem jönne be.

Most direkt megnéztem, azzal a halseyvel csak pár hónapot voltak együtt, de ő már eléggé pont fiúlánynak nez ki :D


A mondandóm lényege az lett volna hogy engem kiabrandit ha egy férfi ilyet csinál… és sztem nem is teljesen hetero, azt nem mondtam hogy meleg

Nekem a volt pasim kva jó pasi volt, pont olyan akikért a melegek is nyaladzanak, mesélte hogy egyszer egy buliban odament hozza egy meleg srác, megpróbált volna rányomulni és a volt pasim leütötte… sztem előbb lőne fejbe magát minthogy bármit csináljon egy másik pasival, mert undorodna tőle…

Ezért is mondtam hogy számomra egy elvileg hetero veszít a férfiasságából… ennyi

2023. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
26%

"Ugyan hol érdekelne engem hogy biszex e vagy sem?" -mégis ezen kattogsz hozzászólások óta, és teljesen ki vagy akadva. Aztán meg azt magyarázod, hogy biztosan azért sikeres, mert egy meleg producer/showrunner segített neki a karrierjében, és ezért természetesen biztos befeküdt neki, mert számodra elképzelhetetlen, hogy ne így legyen. REttentő előítéletes vagy a melegekkel szemben, amit Ryan Murphyvel kapcsolatban írsz, az már-már súrolja a homofóbiát, hiszen szent meggyőződésed, hogy ezek szerint egy meleg producer csak úgy, mindenféle szexuális ellenszolgáltatás nélkül nem fedezhet fel tehetséges embereket, és nem kezdeményezhet hosszú távú együttműködést, mindkettejük gyarapodására. Nem, nem, ha valaki meleg, akkor tutira dugja a stábtagokat, színészeket...

Na, látod, ahhoz képest, hogy amúgy nem is jön be neked ez a srác, rendkívül sokat foglalkozol a szexualitásával, plusz az előző kommentek egyikében jó pasinak tituláltad, most meg már nem is tetszik, csak a sorozatban... érdekes.

Amúgy meg nem azt írtam, hogy azokban a jelenetekben hát nem is szexelnek, és így nem valid a dolog, hanem arra próbáltam rámutatni, hogy tulajdonképpen nem látszik semmi, pl. egy részletnyi nemi szerv vagy ilyesmi, amitől annyira felkavaró lehetne a dolog (számodra), csupán emberek imitálnak szex közbeni mozdulatokat és hangokat, ami kb semmiség, én magam is simán elvállalnám, ha színész lennék, és a próbafelvételek során visszanézhetném, hogy az intim részeket ügyes kamerabeállításokkal kitakarják. Ebben semmi, de semmi ocsmányság nincs.


Az meg, hogy a volt pasid milyen meg merre hány méter, ne haragudj (vagy haragudj nyugodtan), de senkit nem érdekel. Ahogy az sem, hogy ezek szerint pont ugyanolyan előítéletes és ráadásul még bunkó is a melegekkel, mint te, hiszen állításod szerint leütötte. Hát ez aztán a kommunikáció magas foka, taps.

Halsey meg egy szép nő (szerintem szebb, mint az ezer foggal vigyorgó Emma Roberts, de ez ugye szubjektív). Elég erőltetett még ebbe is belemagyarázni, hogy kisfiús, biztos azért jártak... Nem tudom, miért a mániád, hogy minden áron össze akarod kenni E. P.-t szivárvánnyal, de ne csodálkozz, ha egy ilyen kérdés alatt a többi válaszoló már tényleg csak annyit bír erre reagálni, hogy oszolj, mert rém kellemetlen, amit csinálsz, és nem neked, én válaszolok neked összeszedett, kerek mondatokban, és annyiszor, ahányszor csak kell, de idővel azoknak, akik a kérdés miatt jönnek ide válaszokat olvasni, tényleg elege lesz már belőled.

Kezdem érteni, miért törölte magát a social mediáról a srác, pont az ilyen fujjogók és huhogók miatt. Hát a helyében én se szívesen olvasgatnám, ahogy más emberek megfejtik a testem meg a szexualitásom a maguk elméletei szerint...

Kiegészítésként: rengeteg filmet és főleg sorozatot forgatnak Magyarországon, így reális esély van arra, hogy egyszer E.P. is eljön ide, ahogy tette azt előtte Robert Pattinson vagy Timothée Chalamet. A kijelentésed így gyakorlatilag hülyeség, de minimum megalapozatlan.

2023. jan. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
40%

Baszki az első pár mondatod után ezt már csak átfutottam tényleg és többet nem is fogok válaszolni. Remelem hogy csak 13 éves vagy, mert az ilyen szintű rajongás nem egészséges felnőtt korban.

Itt védesz egy amerikai színészt mintha egy kölyökmacska lenne, közben ő meg rad sem nézne egyszer sem.

Ryan murphy-nek a 150 millió dolláros vagyonával meg már annyira nem kell gyarapodnia, ismertségben sem, hogy csak úgy merő jóindulatból futtasson valakit ennyire és adja neki a betegebbnél betegebb meleg jeleneteket :D

Egyébként azt hogy murphy be van indulva evan-re és élvezi hogy milyen szerepeket ad neki, több helyen is tárgyalják, Reddit, YouTube, angolul megtalálod…


Halsey sztem borzalom, bár ez ízlés kérdése, akkor már inkább Emma, bár o sem egy szupermodell kategória valljuk be :D

Mondjuk náluk meg volt egy egyenesen botrányosan kinéző csaja is már evannek, úgy látszik erre bukik


Engem sem érdekelt a te hosszu írásod, majd mindenki ezt is eldönti magának hogy érdekli e az exem példája vagy sem.

De ha kapcsolatról van szó, akkor reagáljon így egy hetero férfias férfi, inkább minthogy ennyi meleg jelenete legyen. Én személy szerint ki is ábrándulnék ha egy színész pasim lenne es úgy jönne haza hozzam hogy előtte ennyi pasival smarolt már.


Akkor pontosítok, valószínű meg ha ide is jön evan lesz esélye egy random magyar lánynak, nem? :D nyilván így értettem, ezért is hoztam a barbis példát, bár ott már inkább evan az aki esélyt akarhatna tőle…

2023. jan. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
76%
Jah és ha valaki meg ismert akar lenni, meg sztár akkor ott bizony vallania kell a kommenteket… rengeteg ismert embert brutálisan bántalmaznak online és mégsem törlik magukat mindenhonnan…
2023. jan. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!