Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen lenne Zámbó jimmy...

Milyen lenne Zámbó jimmy megítélése és népszerűsége, ha nem hal meg, és el ma is?

Figyelt kérdés
Lecsuszott volna, vagy ma a tiktok YouTube Facebook világában is milliók imádnak?

2023. jan. 3. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, szerintem ilyen Varga Irén féle lenne, én így képzelném el. 😃
2023. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztos évente megtöltene egy Arénát.
2023. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 everlight ***** válasza:
100%
Még a legjobb énekesek nagy része is eltűnik.Én azt gondolom hogy a tragikus halála miatt túlértékelik.
2023. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a réteg, aki anno imádta, most is szeretné. Úgyhogy, szerintem olyan sikere még mindig lenne, mint Bódi Gusztiéknak. Lehet nem lenne saját müsora a tv-ben, de sok fellépése lenne
2023. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyetértek, mégpedig azért, mert az internet már mindenféle lehetséges módon megtorolta volna rajta a hibáit. Így, hogy rég meghalt is mindig akad valami, amiért felkapják. Hol egy feltűnősködő családtag, hol egy lerágott csont jellegű hír, de még ez is elég, hogy rombolják a régi "dicsőségét" Azon lehet vitázni, hogy milyen volt mint énekes, sokan kedvelték, de legalább annyi embert a hideg kirázott a stílusától. Egy biztos, ő saját magát erősen túlértékelte, ellenszenves sztárallűrjei voltak és ez az internet korában szélsebesen terjedt volna róla minden negatívum is. Ez sokat rontott volna a megítélésén. Élő példa rá Madonna. Ő tényleg világhírű, mégis olyan mértékben rombolja a saját imázsát, hogy önmaga karikatúrájává vált. Ha lesz benne 10-15 évig még energia egy szintre kerülhet az első hozzászólásban említett személlyel. Senki nem arra fog emlékezni, hogy milyen énekes volt, hanem arra, hogy mekkora hülyét csinált magából.
2023. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Reggelibe lenne műsorvezető
2023. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy végig haknizná Magyarország összes falunapját. És gyakorolná a híres tátikázást, mert a hangja már megkopott. Egyébként még az is érdekes, hogy Korda György, mint az ORI vezérigazgatója pártfogolta! No comment.
2023. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 , szerintemis
2023. jan. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És megkerítette volna az összes nőt, minden tévében, Gregor Bernadett lett volna a 3. felesége, aztán lett volna 4, 5, 6. Utolérte volna a VIII. Henrik angol királyt. Lett volna még egy-két-három gyereke is. Ma pedig 6-7 gyerekes apaként siránkozna, hogy nem lehet megélni.
2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!