Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem gáz most egy kicsit ez az...

Nem gáz most egy kicsit ez az új stand-up?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szeretem ezt a műfajt, mindig könnyesre röhögöm magam a Showder klubosokon. KAP-ot (Kovács András Péter) meg különösen bírom, az egyik legjobb.


De ez a legújabb felvétele nem sikerült egy kicsit fájdalmasra? Látszik, hogy a poén irányába viszi el az egészet mindenáron, hisz ez a feladata. De annyira átlátszik nekem, hogy valójában nincs minden rendben a házasságával.


Régóta követem őt. Korábban is mindig mesélt a házasságáról, a gyerekeiről, de nem így. Azok tényleg csak könnyed poénok voltak -a hangsúly itt a "könnyed" szón van.

Ez a 6 perc pedig most olyan, mint egy segélykiáltás. Vicces formában ugyan, de már szinte leplezni se tudja. Főleg az egyterűs résznél imitált műsírás lett majdnem valódi szerintem.

Ez az ember szerintem gyötrődik, csak jó színész. De valamit érzek rajta, amit korábban nem. Kérlek, javítsatok ki, ha tévedek és nem jól látom.


Az egész részlet mindössze 6 perces, kérlek, hallgassátok meg, mielőtt válaszoltok:


[link]


2023. jan. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam az egészet, voltak benne fájdalmas részek, de ez szerintem csak abból fakad, hogy ha jönnek a gyerekek és eltelik x év vagy évtized, akkor már nem olyan könnyű az ember élete, már nem rózsaszín a párkapcsolata, már eloszlik a köd és a lelkesedés!


Nekem új volt, hogy belevitt némi mély-emberibbet is a humorista mellé, de igen, érezhető a különbség a régi könnyedség és a mostani súlyosság között.


De ez szerintem a mai világ hatása is, nem csak egy házasságé.

2023. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak semmiképp nem gáz, hanem inkább kesernyés. Talán úgy is fogalmazhatnék, hogy kiesik a hagyományos stand up feelingből, kilöki a nézőt szerintem (mármint nem az általad kiragadott rész).
2023. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném. Nem vagyok testbeszéd szakértő, de az ominózus egyterűs résznél ugyanúgy gesztikulál, "hadonászik" a kezével, átveszi egyikből a másikba a mikrofont, mint máskor. Ha valaki olyan témáról beszél, ami kínos a számára, a teste is megfeszül, merevvé válik a mozgása, pl. rámarkolna a mikrofonra, akár két kézzel; itt ilyesmi nem látszik.
2023. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontosítást, és hogy komolyan vettétek a válaszadást.
2023. jan. 5. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem a hazassagaval van a gond. Ezek klisék, amiről beszél, nem feltétlen a saját életéből szedte ezeket. Amit én észrevettem, hogy sokkal jobb műsorai is voltak ennél, dehát nem lehet mindig 100%-ot hozni.
2023. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Én meg úgy érzem, hogy ez a műsor színvonalasabb volt, már színházi előadás szintű.


Attól még nem rossz valami, mert megérinti az embert.


Csak ez már nem teljesen stand-up műfaj, hanem komolyabb, tartalmasabb annál.


Nem lehet azon csodálkozni, hogy ilyen lett, mert ez a világ is egyre komorabb és nyilvánvalóan hatással van az előadó műsorára is.


Régen mindenki felhőtlenebb volt. De a világban sem volt annyi xar, ami az ember fejére zúduljon, mint manapság.

2023. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!