Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az ITZY tagok tényleg gyűlölik...

Az ITZY tagok tényleg gyűlölik egymást?

Figyelt kérdés
Tik tokon láttam egy videót, amiben az volt benne, hogy mely bandák utálják egymást, és közte volt az, itzy úgy, hogy a tagok gyűlölik egymást. Ez most komoly?

2023. jan. 8. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi pletyka ha mind igaz lenne :D
2023. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem rajtuk tényleg látszik, hogy összetartó csapat. Kétlem, hogy igaz lenne.
2023. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbízható hírforrás a Tiktok.
2023. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok pont nem olyanok szerintem. Pl a multkor kerdeztek yunat a live-ba hogy kik a testverei(sisters) es felsorolta az itzy tagokat
2023. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván kamerába mutatni fogják a nagy szeretetet és összetartást.
2023. jan. 11. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, most te csak veszekedni szeretnel, hogy miert nem szeretik egymast? Szerintem ok az egyik legosszetartobb csapat, csak hasonlits ossze a viselkedesuket pl. Az ive-al. Sokkal kozvetlenebbek, azert ha valakit gyulolsz akkor meg kamera elott se mesz oda megolelni meg ilyenek.
2023. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva nem utálják egymást, legalábbis én így látom


Ha a videó készítője tud adni logikus indokot arra, hogy miért tette be az Itzy-t a videóba akkor rendben van, de én kétlem.


Abban viszont egyet értek a kérdezővel, hogy nem tudjuk mik vannak a kamerák mögött.

Ez egy érdekes téma a kpopban.

Mivel nem hiszem hogy nagyon meg van nekik engedve hogy esetleg rosszul viselkedjenek a csapat tagjaival a rajongók előtt, ill

2023. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, azt akartam még írni (csak véletlenül elküldtem a választ:D) hogy ha van is az idolok között konfliktus, ami azért valjuk be biztosan szokott lenni, a komolyabbakról mi nem tudhatunk mert botrány lenne belőle és tételezzük fel, ha nem is az egész banda, de pl két tag nem jönnek ki jól, összekaptak valamin és hasonlók akkor a kamerák előtt úgy tennének, mintha mi sem történt volna, hogy mi ne vegyük észre az ilyesmit
2023. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg lehet a rivalizálás amúgy csapaton belül is, féltékenyek arra aki szebb, jobban táncol, népszerűbb…

A bts-rol ódákat zengenek hogy ok egy család, közben meg lehet ott is gyűlölik egymást…

Ezt mi nem tudhatjuk mert az összesnek ki van adva hogy nyalizni kell egymásnak és a rajongóknak is, ebből van a pénzük…

2023. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!