Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jó nőnek tartjátok Jenna Ortegát?

Jó nőnek tartjátok Jenna Ortegát?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 01:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Azt állítani Jenna Ortegáról, vagy Emma Myers-ről hogy ronda, ostobaság. Minden kornak van egy viszonylagosan jól meghatározott szépségideálja. Ez egy aránylag széles halmaz, amibe sok féle ember benne van, és az a helyzet, hogy egy olyan nagy költségvetésű sorozatot, mint amiben ez elöbb említett Jenna Ortega is játszik, nem fognak elkészíteni egy, a szép nők "halmazán" kivűl eső nő főszereplésével. Egész egyszerűen azért, mert nem termelne annyi profitot ha egy "ronda" nőt alkalmaznának egy "szép" nő helyett. Ez a show business, és csak a nyereség számít.


De ha csak az ide érkező válaszokat nézzük. 7 válaszolóból 1 mondta hogy nem szép. Szerinted akkor miért pont annak az egyvalakinek a véleménye lenne releváns, egy egyébként szubjektív kérdésben?

2023. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem átlagosnak is alig nevezhető. Egy gyerek amúgy is. Nem értem ő is mire fel lett ennyire felkapva a semmiből. Dettó ugyanaz mint a szintén átlagos szintet is alig megütő Millie Bobby Brown vagy az egyenesen bűn ronda Billie Eilish, azokat is agyon sztárolják meg hogy micsoda jó nők. Vicc.

Ha már tényleg jó nőket akarunk mondani Hollywoodból, akkor ott van Gal Gadot. Na ő tényleg jó nő. Vagy Scarlett Johansson. Vagy Ana de Armas.

2023. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kiemelkedő… csak most fel van kapva
2023. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
7%

Azért van felkapva mert az épp aktuális meno sorozatban szerepel… ez mindig így működik

Nekem pl Gal gadot nem annyira kiemelkedő hogy ennyire hypolva legyen… scarlett mát igen, de ott van pl analynne mccord, amber heard… na ok a kiemelkedők. Nekem

2023. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
#11: Jenna Ortega még úgy ahogy, de Emma Myers kifejezetten ronda. Komoly baj van a mai emberek ízlésével, úgy gondolom.
2023. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Emma Myers nekem sem jön be annyira

Nem csúnya,aranyos,kedves arca van,de ő olyan átlag szerintem,nem olyan karakteres,érdekes mint Jenna.

Ettől független nem csúnya,inkább aranyos mint szép. Meg ő tényleg 14-nek néz ki,nem csak a sorozatban,nagyon kislányos. Ettől független nincs vele bajom.

2023. jan. 14. 01:45
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Objektíven szép lány, de nem kifejezetten az esetem.
2023. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szép.és alacsony. Szeretem az alacsony lányokat.
2023. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
61%
nagyon
2023. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos latina
2023. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!