Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a Wednesday...

Mit gondoltok a Wednesday férfi sztárjáról, Hunter Dohan-ről, aki idén ment férjül egy férfihez?

Figyelt kérdés
Láthatóan Jenna Ortega nagyon kedveli őt, de a csávó meleg és idén ment hozzá egy férfihez 28 évesen.

2022. dec. 13. 02:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem teljesen értem, hogy ez miért zárná ki azt, hogy Jenna Ortega kedvelje.
2022. dec. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

A sorozat viszont tök jó lett.

2022. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most mi is a kérdés valójában? Az, hogy mit gondolunk róla vagy mit gondolunk arról, hogy meleg? Mert a kérdés az előbbit takarja, így az, hogy meleg nem releváns. A leírásban olvasható szövegnek pedig semmi értelme. Szóval?!
2022. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
28? Nem néz ki annyinak.
2022. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a kérdés, illetve "probléma".

Igen, Jenna Ortega kedveli, ahogy Hunter Dohan is kedveli őt, hiszen sok időt töltöttek együtt a sorozat forgatásán és úgy tűnik, hogy barátokká váltak ezalatt.

Nem tudom, hogy mit számít az, hogy meleg és házasságban él, de ez egy teljesen érdektelen információ. Sok boldogságot neki és a párjának, de mi többet kéne erről gondolni?

2022. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Arra akartam célozni, hogy sokak meglepődtek azon, hogy a 28 éves csávó meleg és férjhez ment és ti mit gondoltok erről, valamint arra is, hogy Jenna láthatóan jobban kedveli őt, a “Try not to laugh challenge”-nél is úgy csinál, mintha leakarná smárolni a csávót, de nem, csak a fülébe súg valamit. Biztos szoros barátság van köztük, de láthatóan Jenna mintha többet akarna. Mondjuk tény, hogy a lányok buknak a b.uzikra. Anno amikor középiskolás voltam, volt egy láthatóan m.eleg osztálytársam, csak lány barátai voltak. Szó szerint körberajongták. Valószínűleg Jenna is ilyen és azért viszonyul hozzá így, mert a csávó nem akarja megdu.gni. Hiszen az a férfi seg.get szereti…
2022. dec. 13. 11:09
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem gondolok arról, hogy egy meleg férfi hozzáment egy másik férfihez. Remélem boldogok, de ennyi. Nem foglalkoztat idegen emberek magánélete és téged sem kéne, hogy tegyen.


Egyáltalán nem tűnik úgy, hogy Jenna többet szeretne tőle, egyszerűen barátok és szeretik egymást heccelni. Láttam azt a videót, semmi sem hajazott arra, hogy Jenna meg akarja csókolni, egyszerűen próbálta megnevetettni, mert ez volt a játék lényege.


Egyrészt nem kéne belelátnod olyasmiket mások életébe, amik nincsenek ott, másrészt nem kéne ennyit foglalkoznod számdora idegen emberek magánéletével. Egyszerűen annyira undorító ez a más életében (más szexuális életében!) való kíváncsiskodás.

2022. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne gondolni róla? Magánügye.
2022. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es te ezt eltúlzod! Engem ez nem foglalkoztat, csak szembejött velem ez a sorozat és a színészek szimpatikusak voltak számomra. Hajnalban olvasgattam a Wednesday - Jenna Ortega-s kérdéseket ezen az oldalon és feltettem a saját kérdésemet. Kb. 1 perc se volt megírni és néha pár másodperc erejéig ránézek és elolvasom az új hozzászólásokat. Úgy mondod, mintha én éveket töltöttem volna elemzéssel és tanulmányozással, hogy ezek ketten kik és mi közük van egymáshoz. Nem. Az vicces számomra, hogy b.uzi a csávó. Tudod nem csak én hittem azt, hogy smárolni akart, hanem emberek ezrei. Csak ugye te gondolom nem olvasol kommenteket. Én akkor sem tudom megérteni ezt a “b.uzi” hajlamot. Ha én ismerném Jenna-t, akkor tuti, hogy gyakran kéne gatyát cserélnem.
2022. dec. 13. 11:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy Jenna Ortega hetero?
2022. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!