Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a szimpatikusabb média...

Ki a szimpatikusabb média személyiség Till Attila vagy Majka?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt szeretem kedvelem
2022. okt. 12. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
De fura, nekem meg ugyanolyan ellenszenves mindkettő, hogy választani se tudnék, melyik jobban.
2022. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát na van ilyen
2022. okt. 12. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tilla
2022. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő ellenszeves, de Trilla legalább nem sinter
2022. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Irritáló majom mindkettő, de Tilla egy fokkal elviselhetőbb.
2022. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Tilla.


Majka egy buta, tehetségtelen bohóc, aki vmilyen rejtélyes okból népszerű.

2022. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem nézem őket rendszeresen, Majka rettentően irritáló számomra, egy tipikus celeb, a legrosszabb értelemben. Tillát még sok sok éve láttam műsorvezetőként, ott elviselhető volt de láttam már őt is bohócként. De Majkánál biztosan kevésbé bohóc.
2022. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Majka!!! Till Attila egy undormány, bolond hülye szerintem!
2022. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Majkát nem kedvelem, a zenéjét sem, meg az egész embert. Ezért nem is követem, nem nézem a műsorokat, amiben szerepel. Mondjuk tv-t sem szoktam.

Tilla nekem felemás személyiség. Gondolom a pénzért vállal be mindenféle celeb műsort, mert ezekért jól fizetik. Végül is egy pozitív, mosolygós személyiségnek tartom, aki azért normálisabb dolgokkal is foglalkozik. Olyan, mint Stohl András, ő is eladta a "lelkét" a médiának, miközben színházban egész más értéket képvisel.

Pl Tilla beszélgetős műsorait a YouTubeon jónak tartom, mert sok valóban értékes emberrel is készít műsort, nem ilyen Majka szintűekkel és ezáltal jobban megismeheti is a nagyközönség. Filmet is rendezett, az is komolyabb, mint a Tv műsorai. Végül is meg tudom érteni, hogy annyi pénzért szívesen bohóckodik a tv-ben.

2022. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a különbség kettejük között, hogy Majka csak bohóckodik a pénzért. Jó megélhetés neki, hogy ismerik és kész. Talán a zenéjével próbál, esetleg még képes is közvetíteni, erről nem tudok nyilatkozni, de több értékes dolgot nem tudnék mellette felhozni.


Tilla egy értelmes, művelt és érték központú ember, ami nagyon sok kulturális és ismeretterjesztő tevékenységéből látszik. A celebes és bulvár műsorai (én egyáltalán nem ismertem ezeket, de rákerestem, tényleg vannak és vitathatatlanul azok), azokat inkább azért vállalja be, hogy a kulturális tevékenységét reklámozza vele. Még ha közvetlenül nem is jelenik meg a kulturális műsora, vagy egyéb dolga egy celeb műsorban, akkor is hozzájárulhat, hogy a celebek általi ismertsége révén újabb közönséghez jusson el a többi munkája is. Meg persze ne legyünk álszentek. Nyilván kell a pénz is és valószínűleg egy népszerű celeb műsorért sokszor annyi pénzt kap, mint amennyit egy töredék nézettségű kultúr műsorért. Viszont valószínűleg része is a dealnek, hogy oké, megcsinálja a celebes műsort, cserébe csinálhatja a kultúr műsort is, ami így még akkor is kap műsoridőt, ha amúgy nem biztos, hogy a csatornának üzleti alapon megérné. Ellenben még így is több emberhez juthat el, mintha egyáltalán nem lenne. Mint ahogy Majkának nincs is...

2022. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!