Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22LACIKA Több mint kamionos,...

ST22LACIKA Több mint kamionos, miért nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Nekem hatalmas példaképen, Lacika miatta lettem az aki.


Egyik régi videójában beszélt a gyerekvállalásról, de akkor még nem volt saját cége.


Most váltó sofőr a saját cégénél, havonta 1-1,5 hetet dolgozik és szerintem simán beleférne, az életükbe a gyerekvállalás.


Mondta, hogy mennyire unatkozik otthon és szívesen kijárna Spanyolba vezetni.



Szerinted mi az oka?



2023. febr. 18. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

"Most váltó sofőr a saját cégénél, havonta 1-1,5 hetet dolgozik és szerintem simán beleférne, az életükbe a gyerekvállalás."


És amúgy neked ehhez mi a franc közöd van? Attól, hogy SZERINTED beleférne neki, attól meg nem te fogod eldönteni, hanem ő a párjával. Lehet szinplán azért nincs, mert NEM AKAR, NEM VAGYIK RÁ. Lehet más -SZINTÉN SENKIRE SEM TARTOZÓ-okból nincs neki. Törődj a magad dolgával!!!


Nekem is beleférne az időmbe a gyerekvállalás meg a kínai nyelv tanulása is, de egyik sem érdekel, ezért egyik se lesz az életem része...

2023. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem hatalmas példaképen, Lacika miatta lettem az aki."


Szerintem ezután az egybites, beleugatós kérdés után Lacika erre nem lenne annyira büszke, mint te.

2023. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

#12


Na hát ha neked Lacika a példaképed akkor nagyon tudlak sajnálni. Gondolom nagy szakmai tehetség is lehetsz. XD

2023. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát akikkel ő szeret malackodni abból nem lehet gyerek a tudomány mai állása szerint.
2023. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

#13


A 12-es a kérdezőtől idézett te egybites :D

2023. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Már nem követem, mert elegem lett a nagyképű stílusából meg abból, hogy egyszerű, mint a szög, de régen – jó pár évvel ezelőtt- mondta, hogy majd akarnak, ha kész az új ház vagy mit tudom én…

Azért kamionozás meg youtube-os bohóckodás mellett nagyon nehéz lehet gyereket vállalni, lehet, hogy már nem is akar annyira kiszállni ebből az életből, mintha kicsit agyára is ment volna.

2023. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert magánakvaló.
2023. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sikerült neki 👍🏻
jan. 6. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!