Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy általában...

Miért van az, hogy általában a magyar sztárok közelebb állnak a közönségükhöz, mint a világsztárok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy közelebb állnak-e, azt nem tudom, mert sem magyar, sem világsztárral nem találkoztam még személyesen, nincsenek tapasztalataim. De ha ez így van, arra az lehet a magyarázat, hogy ez egy kisebb piac, itthon nincsenek akkora sztárok akkora vagyonnal és befolyással, mint világszinten.
2023. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem világsztárok.
2023. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a magyar "sztároknak" van egy pár százas közönsége, a világsztárnak meg több 10 vagy akár 100milliós rajongótábora. És a magyar "sztár" éhen döglene ha az előtt a pár száz közönsége előtt nem produkálná folyton magát és haknizna , míg a világsztárról sokszor 1-1 lesifotó dollár-tízezreket ér, és éjjel-nappal megfigyelik, zaklatják őket, testőr nélkül agyon is taposnák és még otthon sincs magánéletük mert 1-1 jelentős esemény során tömegek táboroznak a lakásuk körül. A magyar "sztár" meg a kutyát nem érdekli ha nem balhézik,pl.L.L.Junior csak azzal tud kattintásokat generálni ha cserélgeti a nőit, amúgy senkit nem érdekel már évek óta, míg pl.Rihanna hiába nem adott ki zenét egy fotó a gyerekéről felrobbantja a netet.
2023. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország területe 93.000 négyzetkilométer, így viszonylag közel állnak hozzánk a hazai sztárjaink. :D
2023. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy magyar "sztár"-nak van maximum néhány ezer vagy maximum néhány tízezer aktív rajongója és nincsenek eszetlen nagy vagyoni különbségek a híresség és a közember között, miközben egy amerikai sztár vastagon benne van a TOP 1% leggazdagabb között és esélyesen exkluzív lakóparkban él, ahova be sem engednek akárkit.
2023. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért is, amit fentebb írtak, tehát, hogy nyilván nem több ezren ugrálnak körülöttük.


Másrészt viszont én világsztárral (angol) is találkoztam, aki nagyon közvetlen volt, a színházi előadás után odajött hozzánk, beszélgettünk egy csomót, mert a biztonsági őr szólt neki, hogy összejött a "rajongói klubja" több országból is, és ez nagyon jól esett neki. Pedig nem vártuk el, tehát nem ugráltunk ott, vagy ilyesmi, egyszerűen megkapta az infót, hogy ott vagyunk, és úgy döntött, odajön kicsit. Szóval, én azt gondolom, nagyrészt emberen és környezeten is múlik a dolog, nem csak azon, hogy "Magyarország vs. külföld.


A Hollywood-i A-listás világsztárok vannak jellemzően nagyon elzárkózva, de ennek az is az oka, hogy szó szerint embertelen, amit a paparazzi velük művel, tehát ők gyakorlatilag folyamatosan "menekülnek" - ami borzalmas lehet. Ez megöl minden normális interakciót és emberi kapcsolatot szerintem. Nem csoda, hogy a legtöbbjük beleőrül ebbe az egészbe.


Mivel szinte sehol máshol nem jellemző ez a jellegű sztárkultusz, így máshol is lehetnek közelebb. Például a Broadway és Westend színészek jellemzően kijönnek az előadás után autogramot adni és kicsit beszélgetni. Még akkor is, amikor világsztár játszik színházban. A fent említett színész is sokat forgat Hollywoodban, és ott nyilván nem lehetne így odamenni hozzá, mert lehúzza a fejére a kapucnit, és "fut". A színháznál meg nem. Ugyanígy, amikor más sztár játszik színházban, általában megközelíthetőbbek.


Egyébként még olyan is van, akihez LA-ben is oda lehet menni az utcán, mert annyira nyitott és közvetlen.


Ugyanígy Magyarországon is találkoztam már olyan színésszel, aki rávicsorog az őrá várókra, és továbbáll köszönés nélkül...

2023. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!