Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van mostanában U2row-ékkal?

Mi van mostanában U2row-ékkal?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak azóta, amióta törölték őket a YouTube-ról?

2023. márc. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem fogsz itt választ kapni (engem is érdekelne egyébként hogy mi lett velük). Remélhetőleg dolgoznak. Hányingerkeltő volt a lopott tartalmakkal teletűzdelt sz@r csatornájuk. Szerencsére a YouTube felkapott szekciójában már nem kell látnom az igénytelen, okádék indexképeiket.
2023. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 ugyanaz a helyzet most a "viccelek" meg "2side" nevű youtube szennycsatornával
2023. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok, igen sajnos van utánpótlás ezekből. Most ránéztem 2side csatornájára, szerencsére "csak" átlag 10-20 ezer megtekintés van a videóin. ViccEleknél meg azért jócskán vannak több százezres megtekintésű videók is (számomra érthetetlen módon). És akkor még nem is beszéltünk Alex Csigérről, Cresserről, Barniról, Török Ábelről (bár ők még mindig igényesebb - bár hasonlóan értelmetlen - tartalmat gyártanak mint az általad említett két videós).

Úgyhogy egyetértek, ezek a f0s, innen-onnan lopdosott, látványosan sz@rul összegányolt YT csatornák nagyot rontanak a hazai tartalomgyártás minőségén.

Ha van időd, keress majd rá youtube-on Alex Csigér "Építettem Viccből Egy Túlélő Bunkert" című videójára, utána pedig keresd meg Ryan Trahan "I Built a Survival Shelter" című videóját is. Szóval nemcsak hogy az indexképet másolják le 100%-ban, de még a cím is majdnem ugyanaz. Szégyen.

2023. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akiket említettél szerintem még nem annyira szennycsatornák, unatkozó tinik elnézik :D (de azért irritál alex csigérnél az a sok bevágás stb, mrbeasttól lopja talán) volt mikor mondta az egyik videójában hogy nem eredeti tartalom ő is mástól látta, azért az indexkép lopás is már tényleg kicsit túlzás


A legjobban az zavar (2side, viccelek) hogyha rá keresek valamire, be adja az ő videójukat is és látnom kell azokat az undorító indexképeket. + Gyerekek nézik ezeket, ami nagy baj


Vicceleknél azért lehet nagy a nézettség, mert nagyon kattintásvadász címeket ad a videóknak. (Nekem is volt már hogy felkeltette az érdeklődésemet, de tudom milyen youtube csatornáról van szó ezért inkább figyelmen kívül hagyom) (gondolom amiket a videókban is elmond téves információk)


De, mindenhol vannak ilyen szennycsatornák, nem csak Magyarországon

Lásd a minőségi videókat, és hagyd figyelmen kívül a szemetet ;)

Ismerek jópár érdekes "minőségi" magyar youtube csatornát. :)

2023. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti nézitek ezeket a csatornákat, én csak tőletek értesülők róla, hogy egyáltalán léteznek. Én egy csomó másik csatornát nézek, de mind olyan, amit én színvonalasnak, értelmesnek találok. Velem még csak szembe se jönnek ilyenek, amiket ti kritizáltok (a valószínűleg okkal).


Én azt nem értem, hogy ti egyáltalán hogyan futtok bele ezekbe. Nekem csupa olyat ajánl a YouTube, amik tényleg érdekelnek is. Amik esetleg szembe jönnek, engem nem érdeklő videók, csatornák, azoknál egy darabig jelzem, hogy nem érdekel, és nem is ajánlja őket tovább - még akkor sem, ha fel vagyok esetleg iratkozva rá. Ha következetesen sosem nézem, akkor nem adja fel. Ha 1-2 videót megnézek róla, akkor elkezdi ajánlani, de ha mindig kinyomom, hogy nem érdekel, akkor nem szokta tovább ajánlani.

2023. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. és 3. vagyok.

Én sem nézem ezeket a csatornákat (maximum kíváncsiságból néztem bele 1-2 videóba). De általában meg szoktam nézni melyek az éppen felkapott videók, ott viszont tömegével futok bele ezekbe a tartalmakba.

Tulajdonképpen engem személy szerint nem az idegesít, hogy szembejönnek velem ezek a videók (bár ez is elég dühítő), hanem az, hogy ezeken a f0sokon több százezer megtekintés van, míg az igényes, érdekes és informatív tartalmakat gyártó csatornák eközben teljesen el vannak nyomva a platformon. Az meg már tényleg csak hab a tortán, hogy az ilyen viccelekhez meg a druszájához, elekrobihoz hasonló nyomorultakat gyerekek nézik. Őket pedig a legkönnyebb megvezetni.

Vegyük például azt, hogy ezekből a videókból mit tanul a gyerek? Semmit. Se eleje, se veleje, én jobbat tudnék csinálni úgy, hogy semmi tapasztalatom nincs a vágóprogramok terén. Aztán meg miért lenne a gyerekek számára fontos az egyéniség? Hiszen az említett youtuberek konkrétan egy az egyben lopják a tartalmat külföldről (indexképpel, címmel sőt scripttel együtt), és hát láthatólag jól megélnek belőle.

De mindezt még el tudnám viselni, ha eközben ugyanezek a videósok nem reklámoznának minden második videóban gamblinget, torrent oldalakat úgy, hogy tisztában vannak a nézőik életkorával és szellemi képességeivel. De hát valljuk be, elég jó üzlet szerencsejátékot meg sz@r vírusos linkeket reklámozni kisgyerekeknek. Az erkölcsi részéhez meg még annyit a dolognak, hogy elekrobi konkrétan Dahmer interjúkat fordít le magyarra videóiban a gyerek nézőinek. Ezt nevezem tartalomnak.

Én is próbálom kiszűrni ezeket a csatornákat, hogy még csak a látóterembe se kerüljenek, de ez önmagában még nem oldja meg az általam felsorolt problémákat. Én magam nem nézem ezeket a csatornákat - sőt, magyar youtube-ot sem nézek már évek óta. Próbálom a magam érdeklődési körére kialakítani a YT-ot, külföldön remek kis csatornák vannak, amelyek tényleg igényes és profi tartalmat készítenek. Csak mintha külföldön jobban megbecsülnék őket, bár aztán ki tudja. Ott is van elég szenny.

És hogy ne offoljam teljesen a témát, u2row-ékhoz visszatérve még csak annyi, hogy vannak kivételes esetek, amikor működik a youtube igazságszolgáltatása :D Bár még lenne mit javítani a magyar YT minőségén.

2023. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Köszi, hogy leírtad, ment a zöld pacsi. Egyetlen ponton tudok belekötni abba, amit írsz:


“Se eleje, se veleje, én jobbat tudnék csinálni úgy, hogy semmi tapasztalatom nincs a vágóprogramok terén.”


Csinálj jobbat, akar csak egyetlen hajszálnyival és tegyél bele csak egyetlen hajszálnyival több értéket, már annyival is jobb lesz a YouTube.


Két lehetőség van:

Ha van igény ennél jobbra, csak nincs, aki megcsinálja, eljuttassa azt a jobbat az emberekhez, akkor csak meg kéne csinálnia valakinek. Miért ne lehetnél az te, aki legalább látod a problémát es tudod, hogy mi az, amin javítani kellene?

Vagy a másik lehetőség, hogy nincs igény a minőségre, jobb tartalomra, mert ez a szenny az, ami kell az embereknek (ugyanúgy, ahogy a tévében, moziban, újságokban és könyvekben is mindig a bulvár, ponyva, a könnyen fogyasztható, ha úgy tetszik értéktelen vacak volt népszerűbb, nem a komoly, tartalmas alkotások).

2023. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, természetesen mindkettőtöknek ment a pipa, jó látni hogy végre ki tud alakulni ezekben a témákban is valamiféle párbeszéd :)

Ami azt illeti, teljesen egyet tudok érteni veled abban, hogy próbáljunk meg valami jobbat csinálni ezzel akár ösztönözve másokat. De ez csak abban az esetben működik, ha az általad felvázolt lehetőségek közül az első áll fenn. És őszintén remélem, hogy ez a helyzet.

Mert ha a második lehetőség a valós, akkor nem tudom mi lesz a világnak és ennek az országnak az igényeivel. Ebben az esetben tényleg a közönségesség és a felületesség fog győzni, ami elég riasztó számomra.

És ez a tapasztalat tényleg nagyon régóta velünk van, csak hát mióta beköszöntött a mindenkiből sztár lehet korszak (a tv-ben Anettka, vv xy, fekete pákó meg a többiek, a neten pedig Sodi, Molnár Kiki meg a manapság híres tiktokkerek és még sorolhatnám), azóta nagyon szembetűnő ez a proli túlsúly a médiában.

De a remény hal meg utoljára, szóval én nem aggódom egyelőre :D

2023. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!