Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Paxelről?...

Mi a véleményetek Paxelről? Elég sok savat kap mostanában, pedig szerintem teljesen élvezhető videókat gyárt(nem vagyok egy fiatal tini csak úgy leszögezem). Kíváncsi lennék hogy aki szereti ő miért szereti, aki nem az miért nem szereti?

Figyelt kérdés
Nem tagadom The Raven Croaks legutóbbi véleménye ihletett e kérdés kiírására. Lehet mondani hogy igazából Paxel súlytalan, de szerintem ő csak egy sztorit, egy felvetést, egy valamilyen dolgot vázol fel a nézőknek és ez nem egy rossz dolog én úgy gondolom(tehát az hogy nem nyílvánít nagyon erős véleményt az nem rossz mert így tudok én dönteni abban hogy most mennyire tartom valósnak vagy ésszerűnek a témát. Mindemellett jól összeszedettnek gondolom a videóit. Engem Paxel videói kikapcsolnak és élvezem nézni őket, de érdekelne hogy más hogyan gondolja

2022. nov. 16. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Szeretem Paxel videóit
Nem szeretem Paxel videóit
Ki az a Paxel?
Semmleges számomra
Nem tökéletes, de így szeretem
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Már nem elég a "Sztárok, bulvár" kategória széttrollkodása, már itt is tolni kell a hülye noname videósokról szóló értelmetlen kérdéseket? -.-
2022. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is bejönnek a videói
2022. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért savazzák mostanában???


Nem nézem mindig, de szerintem tök értelmes a csávó!

2022. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Paxel azon kevés videósok egyike, akikre felíratkoztam. Értelmes srác, több szemszögből körüljárja a témákat.


Mi a gond vele? Az, hogy a sok kiskölöknek, meg 20-as IQ-jú prolinak nem ez kell, túl komoly. Azok nézzék csak a Zsozét, meg a Dezső Bencét!

2022. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok de én teljesen normálisan tettem föl a kérdést és azért nem a sztárok bulvár kategóriába tettem mert nem gondolnám hogy ő egy sztár meg ilyenek csak egy szimpla véleményekre vagyok kíváncsi. Nem tudom mi ebben a pletykálkodás, de rendben, elhiszem hogy jobban tudod. És 1-es, én ezt nem trollkodásnak szántam, nem tudom a kérdésem miért váltott ki ekkor ellenszenvet egyesekből, normális válaszokra vagyok/voltam kíváncsi a két oldalról. Az hogy nem ismered az a te tájékozatlanságodra ad következtetést.
2022. nov. 16. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Az a helyzet, hogy a kis kcsögöknek nem a tartalom kell, hanem a semmitmondás: mit evett, mit vett, kit fikáz stb.


Paxel munkásságához meg nem elég bámulni, gondolkodni is kellene, de az ugye meg nem megy sokaknak.


Viszont a nézettségért meg kár lenne, ha lealacsonyodna a többi foshoz és nem tudnám elképzelni, ahogy chipseket kóstolgat, sminkelget vagy a lidlben vásárol élő adásban - netán épp az aktuális celebeket fikázza, mint a zsóti...

2022. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem Paxel azon kevesekhez tartozik, akik ténylegesen tartalomgyártók.


A többiek csak eladják a semmit.

2022. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom, kérdező, neked esett pár frusztrált átlag proletár. ne vedd magadra, lassan minden kérdésnél van pár ilyen félnótás.


_


nem tudom, ki az a raven croaks (gondolom, egy újabb elhízott megmondóember a youtubeon), de én szeretem Paxelt, különösen a szellemes videót.

Az se értem, h miért súlytalan? vagy kihez képest? Sztem ő nem is akar ennél több lenni. Értelmes videókat csinál, van egy normális nézői bázisa is.

Egyébként tényleg fura jelenség, mert múltkor a fókuszcsoportos idióta is beleszállt meg a kőagyú Rulek Zoltánnak sem tetszett, hogy lebuktatta az általa megosztott kamuvideót :D

2022. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én se tudom, ki az a Paxel és ránézve a csatornájára, a témák alapján nem is vagyok rá kíváncsi. Nem azért, mert rossz lenne, amit csinál, csak a téma állatira nem érdekel, ezért rá se kattintok egyik videóra sem. De ettől még hülyeség #1-es válasza és 272 ezer feliratkozóval elég durva túlzás "hülye noname videósnak" nevezni valakit. Nyilván valamiért nézik, akik nézik.


Akik kritizálják, azoknak meg akár igazuk is lehet, de az is lehet, hogy pont ezzel akarnak nagyobb nézettséget összehozni akár neki is, akár csak maguknak.

A tömeg médiáról és különösen a közösségi médiáról fontos tudni, hogy nem mindig csak direkt hatásmechanizmusok működnek. Sőt, a direkt hatás egyre ritkábban működik. Ha egy csatornán azt mondják, hogy nézd meg ezt a videót, mert érdemes, akkor vagy megnézik, vagy nem. Ha elkezdik fikázni, akkor abból vita van és sokkal több komment és aktivitás lesz belőle - és akár sokkal több megtekintés is. Nem véletlen, hogy a bulvár lapok is egy csomó hasonló eszközzel élnek és a közösségi médiában is remekül működik ez a módszer. Ami mögött akár a csatornák között fű alatt megállapodás is lehet anélkül, hogy tudnánk róla. Pont ugyanúgy, ahogy a bulvár újságok és a celebek között is egy csomó megállapodás van és ugyanúgy csak megjátszott szerep, hogy "meglestük", mint az, hogy "megharagudott érte" és hasonlók. Egyszerűen a közönség számára rutinná válna, hogy minden a szokásos módon történik, egy kis vita, felhajtás, "botrány" sokkal jobban pörgeti a nézettséget. Ők pedig a nézettségből élnek (vagy minimum akarnak megélni belőle).

2022. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!