Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah mekkora vagyont...

Azahriah mekkora vagyont halmozhatott fel a zene karriere kezdete óta?

Figyelt kérdés
A a turné, videoklip, album eladás, streaming, rádiós jogdíj, meg minden egyéb bevételt is bele számítunk…

2023. márc. 22. 16:50
A kérdező szavazást indított:
~10 millió forint
10-25 millió forint
25-50 millió forint
50-100 millió forint
100-300 millió forint
300-1000 millió forint
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Kb. 4-5 éve koncertezik, állítólag 7 milliót kér az utóbbi időkben egy koncertért, ebből hozzávetőlegesen ki lehet számolni.

Szerintem olyan 50M körül lehet a "vagyona". Egy szebb panellakás ára Kőbányán...

2023. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De csak a nagykoncertekért kér el 7 milliót, mint a BP Park, vagy A PL Sportaréna, ahol 11000-12500 a férőhely.


Az átlag jegyár 10000 volt, tehát au össz. bevétel egy koncerten 100 millió felett lehetet, Azahriah meg elvileg a tejes stábbal együtt kapott 7 milliót, ami azért nem valami sok.


Ilyen koncertekért nemzetközileg elismert előadók elkérnek egy 150.000.000 forintot, igaz emiatt a jegyeket is sokkal drágábban kell adni.


Viszont Azahriah jó sok koncertet ad, nem csak nagy koncerteket… Heti több alkalommal van koncert, idén olyan 40-50 koncertje volt már.


A streaming az nagyon jól megy neki, csak Spotifyon 135 millió hallgatottsága van, 1 db hallgatásért 1-5 forint között kap a kiadó, tehát a kiadó bevétele ebből legalább 135 millió, de 600 millió felett is lehet.

Azt nem tudom, hogy maga Azahriah hány százalékot kap érte… Gondolom nem sokat.


De ez még mindig csak a Spotify, de Magyarországon az Apple Musicon is első. Ott nyilvánvalóan kevesebben hallgatják, viszont az többet fizet / hallgatottság.


Valamint rádióban is több száz alkalommal lemegy egy évben csak a MIND1, de mostmár egyre több száma. Ezért is kap jogdíjat…

2023. márc. 24. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, ennyire nem ástam bele magamat a témába.

Körülbelül egy panellakás, esetleg egy szebb környéken lévő felújítandó családi ház ára lehet a zsebében.

Vagyis szerintem *még* nem *annyira* gazdag, de egyelőre felfelé ível a karrierje, úgyhogy bőven kaszálhat még egy csomó pénzt.

...hjaj.

Belegondolni is rossz ebbe amúgy, majd' 2 évvel idősebb vagyok a srácnál, én meg itt püfölöm a billentyűzetet egy rossz munkahelyen, hogy vajon mennyi pénze lehet egy viszonylag új, fiatal sztárnak... :DDD

2023. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te 2000-es vagy akkor?


Én 98-as, nyílván én sem vagyok sehol anyagiakban az ilyen szinthez képest… Alkalmazottként ezt nem is lehet elérni.


Én vállalkozásban gondolkodom, de ahhoz még tanulni, okoskodni kell.

2023. márc. 24. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, 2000-es vagyok, nemsokára 23 éves.


Sajnos bérből és fizetésből nem lehet meggazdagodni... de talán nem is kell.

Szeretnék én is majd vállalkozni, de nem is feltétlenül a pénz miatt, hanem azért, mert megöl ez az unalmas multis "wagie" életmód.

2023. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
úgy tudom, hogy már van saját háza, ahol a gold digger barátnőjével lakik, amúgy az a rengeteg ékszer és több százezres ruha amiket hord, gitárok, parfümök amikről néha posztol/posztolt, összességében rengeteg sok milliója lehetett már, csak sokat költ erre-arra, nyilván ő dolga, megteheti. én spórolnék a helyében és vállalkozásokba fognék ami passzív jövedelmet biztosít
2023. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6.

Mondjuk órából “olcsó” és gagyi lacoste órát hord, nem 8 milliós rolexet mint a legtöbb magyar “híresség”…


De amúgy igazad van, okosabb lenne ha tanulna és vállalkozna a zenélés mellett, de mondjuk egy mondatot, sőt még egy szót sem tud leírni helyesen szegény.

2023. márc. 29. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Az óráit azt nem tudom, biztosan lesz/van neki abból is drága darab. Amúgy kicsit elkeserítő, hogyha valakit megáld az Isten egy jó hangszínnel akkor pikk-pakk milliókat kereshet vele, ha elkezdi csinálni. Bár manapság még csak jó hang sem kell hozzá lásd tdanny, egy borzalom, nem is értem hogy kaphat egyetlen likeot is az a gyerek... visszatérve én nem sajnálom Azitól a sikert, csak tényleg érdekes ez, hogy pl egy eü dolgozó, rendőr, vagy bárki aki hasznos társadalmi munkát végez, tized annyit keres, mint egy felkapott énekes egy este alatt, nincs ez így rendjén szerintem...
2023. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Teljesen felesleges irigykedni a pénze után. Az ilyen sztároknak általában egyáltalán nem olyan jó az élete mint amennyire kifelé mutatják. Főleg aki ilyen fiatalon, ilyen hirtelen robban be. Nem tudják kezelni azt nagy hírnevet ami ezzel jár meg olyan sötét "celebek" között lenni mint berki pl. (bár halottról...). Merthát ha nem vagy benne ebben a körben nem igazán tudsz hosszú ideig fentmaradni.

Szerintem Jimmy 2.0 lesz de majd kitudja. Az meg külön gáz hogy a celebséget ilyen könnyen mérik Magyarországon hogy elég valóságshowban szerepelni, haknizni vagy a toi toi wc mögött meg... egy kislányt. Biztos volt rá indoka de innentől nekem van egy megítélésem. Főleg úgy hogy elmondta hogy ezzel neki nincs semmi baja.

Igazából akinek van egy jó végzettsége és ki is megy talán küldföldre biztos nem fog olyan rosszul élni. Persze mindig van feljebb meg jó ha van az embernek tartaléka de úgy "meggazdagodni" hogy csak a tiniket érdeklem meg pár kancás milfet annak így nincs értelme. Eleve azért szereti a sok fiatal ennyire mert jóképű és volt már a videózásból ismerettsége (habár abból az emberből semmi nem maradt). Kiváncsi lennék ha egy kevésbé szép és semmiből jövő srác lenne akkor mennyien szeretnék.

Ahogy sokan mondták előttem majd egyszer biztos leszerepel, ha nem is karrierileg akkor emberileg biztosan (ahogy a wc-s eset is mutatta). Kiváncsi vagyok pár év múlva mekkora "sztár" lesz amikor már a rajongó tábora rég felnőtt és egy fura korszakként fog visszagondolni a imádatára.. Aztán meg jönnek majd hogy elrabolták az ürlények hogy kapjon egy kis hírnevet megint de ez egy másik történet...

2023. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!