Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon lehetséges hogy Császár...

Vajon lehetséges hogy Császár Előd nem fogyasztott drogot a balesetkor?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
EZt a csontot már lerágták.
2023. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem szerintünk dolog, hanem a drogteszt kérdése.
2023. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de mi nem tudjuk mit mutatott ki a drogteszt.
2023. márc. 27. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi az esélye, hogy pont akkor tiszta volt?
2023. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező által feltett kérdésben lévő baleset még 1998 decemberember 17.-én történt. A Budapesti II. kerület Szilágyi Erzsébet fasor és Pasaréti út találkozásáról. Amelyről ki derült már réges rég hogy Császár Előd szervezetében nem volt drog! Illetve a hatóságok nem tudták be bizonyitani, hogy az 1998-as baleset bekövetkeztekor drog vagy alkohol lett volna a szervezetében. Szóval sem dorg, sem pedig alkohol nem volt a szervezetében! Ez mára már tények. Bár a korabeli sajtó tévesen / vagy direkt (nem tudni) azt a látszatát kelltették, hogy drogozott. De nem és nem volt a szervezetében drog. Ez ma már nyílt titok! De miért érdekel most ez majdnem 25 évvel később? 3-as / kérdezőnek! Már tudjuk pontosan! Hiszen a tárgyalás nyilvános volt! És az akkori sajtóban nagyon nagy visszhangot kapott!
2023. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, nem tudták bizonyítani azt, hogy akkor drogozott-e. De ez nem jelenti azt, hogy valóban tiszta volt, csak az ellenkezőjére sincs bizonyíték. Korábbi drogozását ki tudták mutani, bár az nem releváns. A megengedett sebességet duplán túllépve okozott halálos balesetet, a kötelező biztosítását visszamenőleg póbálta megkötni (bár ez sem teljesen egyértelmű), és végül, hála a menő ügyvédjének egy napra se került böribe.
2023. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
6-os válaszírónak! 5-ös válaszíró voltam! Csak nem értem miért érdekes ez a kérdés 2023-ban? A baleset 2023 decemberében lesz 25 éve. A kérdés feltevésekor is már 24 év + 3 hónap telt el. szóval nem igazán értem miért is témázgatunk egy több mint 24 éves, majd nem egy 25 éves baleseten? És igen nem tudták ki mutatni hogy a balesetkor vagy a baleset előtt közvetlen drogozott volna. És egyébként, csak egy rendőr ült az autóban. Nem kettő. Ezt egy olyan szemtanútól tudom, aki jelen volt a balesetkor. Ez a szemtanú pedig a nagyapám második felesége. Magát a baleset tényét és az adott szemtanútól, azaz a nagyapám felségétől tudom első ízből. A sajtó már csak utána cikkezett.
2023. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!