Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Janurik Kinga és Kisfaludy...

Janurik Kinga és Kisfaludy Anett szerintetek együtt vannak?

Figyelt kérdés

Mindketten női kézilabdázók és láthatóan elég szoros kapcsolat van köztük, de hivatalosan megerősített információt nem találtam a kapcsolatukról.

Ha csak csapattársak és ilyen jó a barátságuk, az is teljesen érthető, de szerintem ha két ellentétes nemű sportolóról lenne szó, mindenki úgy gondolná, hogy együtt vannak, és említenék őket a médiában.

(Természetesen nem azt mondom, hogy amint együtt van két híresebb ember/sportoló arról cikkezni kell, de szerintem az elég inspiráló lehetne néhányaknak, hogy nem csak a sportban/karrierben találtak egymásra, hanem a szerelemben is.)



2023. ápr. 10. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Együtt vannak
Csak barátok/csapattársak
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkább nagyon jó csapattársak, minthogy lenne is köztük valami több.
2023. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És amúgy az a kisgyerek aki nagyon sok közös képükön van Instán valamelyikőjük gyereke vagy valami rokon? Nem tudtam arra sem rájönni...
2023. ápr. 10. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Én sem, nem találtam arról érdemleges infót, hogy gyermekes családanya volna és hogy lenne-e párja.

Csak a sport karrierjéről találtam infókat.

2023. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van amúgy a kép, amin teljesen olyan, mintha egy család lennének

2023. ápr. 10. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Na megnéztem a képsorozatot...

Akkor nem kizárt, hogy valóban együtt vannak, a gyereket pedig lehet örökbefogadták.

2023. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
42%

Csak felhívnám a figyelmet, hogy amennyiben homoszexuálisok lennének, akkor szó sem lehetne, mint pár örökbefogadásra.


Összességében nem tartom reálisnak, hogy együtt lennének.


női homoszexualitás = leszbikusság

2023. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
A gyerek/gyerekek nem az övék. Úgy láttam hogy Vogt Viktória gyerekei akik jóban vannak velük (sőt sok más FTC-s játékossal)
2023. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem, hogy lehet, hogy a szavazatok alapján a többség szerint együtt vannak, de a válaszok között meg nem tartják valószínűnek.

Amúgy az ő magánügyük ez teljes mértékben, csak a közösségi média tartalmaik alapján simán el tudom képzelni, hogy együtt vannak, arra voltam inkább kíváncsi, hogy van-e valami ami cáfolhatja ezt.

Lehet, hogy túlságosan beleképzelem már, de vannak olyan képeik, amiken túlságosan aranyosak

[link]

[link]

[link]

[link]

Jó látni, hogy egy csapaton belül ilyen jó barátságok vannak (rajtuk kívül még sokan közel állhatnak egymáshoz), de azt akartam kihangsúlyozni, hogy ha egy férfi meg egy nő rakna ki ilyen képeket, úgy, hogy mással nincsenek együtt biztos nem hinné senki hogy legjobb barátok, hanem egyből párkapcsolara asszociálnánk.

2023. ápr. 11. 23:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon orulok h tehetseges magyar melegek is vannak. Mert ugye mindenkinek rogton a polgarpukkkkkkkkasztas, pride jut eszébe.

Pedig van ugye egy normalis elet. Ahol beakarunk illeszkedni, csak csendben eldegelni. Ugyan ugy főzni, vasarolni stb. mint barki mas.

2023. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is, az lenne a normális, hogy nem csinálnak belőle külön fogást, csak diszkréten felvállalnák.

Persze nem szólok bele, ki mit rak ki, de mondjuk elég furán jönne ki, ha egy férfi rakna ki gyerekekkel és egy másik emberrel, akivel csak barátok, viszont a nőknek más a szociális helyzete/megítélése a társadalomban, ezért nem egyértelmű, mi lehet köztük 😅

2023. ápr. 12. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!