Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc színészed és miért?

Ki a kedvenc színészed és miért?

Figyelt kérdés
Meg hogy mi a kedvenc filmed sorozatod tőle.

2023. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
56%
Nijiro Murakami, aki az Alice in Borderlandban Chishiyat játsza. Hogy miért? Mert én azt mondtam😂
2023. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jó nem gondoltam komolyan hogy véresen meg kell válaszolni miért de ez jó volt #11 xd
2023. ápr. 23. 16:17
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén, nem igazán gondolkodtam még ezen a kérdésen. Sok színész van, akit tehetségesnek tartok, és az ő munkásságukat általában követem is. Ha nagyon muszáj választani, akkor talán Bradley Coopert tudnám mondani. Sok filmjét láttam már, a vígjátékoktól kezdve a drámákig, és szerintem minden műfajban megállja a helyét. A Napos oldal és a Csillag születik a kedvencem tőle, de pl. A csúcshatát is nagyon jó. Na meg a Másnaposok :D


Illetve az utóbbi időben Pedro Pascalba futottam bele, aki csak random megjelent a közösségi oldalamon, és szégyen, nem szégyen, akkor fogalmam sem volt róla ki az. Azóta utánajártam kicsoda, megnéztem egy-két filmet/sorozatot, amiben szerepel, és azok alapján azt tudom mondani, hogy valószínűleg ő is a kedvenc színészeim között fog kikötni. Még nem láttam belőle eleget ahhoz, hogy ezt 100%-ra kijelentsem :) Jelenleg a "A gigantikus tehetség elviselhetetlen súlya" a kedvencem tőle. Kicsit bugyuta film, de nagyon szórakoztató, én rettenetesen élveztem :D

2023. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Pedro nem egy fiatalon befutot színész de mostanába trónok harcával és a sorozatokkal híres lett.

A gigantikus...súlya tényleg elég bugyuta de vicces 🤣.

Amúgy sorozatokon filmeken kívül egy csupaszív ember aki a saját viccein nevet XD a nevetése meg ördögi.

Tipik albiról albira járós szegény legény volt a színész karriere előtt.

De akkor is a kedvencem.

2023. ápr. 23. 21:56
 15/23 A kérdező kommentje:

#13 ha star wars fan vagy (mint én. Nem hiszem de lehet) nézd meg the mandalorian című sorozatot.

Az az elképesztő hogy a csávó úgy tudja megjeleníteni az érzelmeit a karakternek hogy egy sisak van a szereplőn (és még nem is ő van a jelmezbe hanem dublőr nagy részt)

2023. ápr. 23. 22:01
 16/23 anonim ***** válasza:

Jeff Bridges-még hetero férfi létemre is rohadt jó hapsi volt főleg fiatalon, ha választhatnék úgy szeretnék kinézni.


Schwarzenegger


Stallone

2023. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Elég sok színészt írhatnék, főleg ha azokat is hozzáveszem, akik sajnos már nem élnek (közülük egyébként egyértelműen Audrey Hepburn a kedvencem, hihetetlenül szimpatikus kiállása volt és a filmjei a mai napig ikonikusak).

Ha a napjainkban tevékenykedő színészek közül kellene választanom, akkor a nők közül Anya Taylor-Joy-t választanám, a férfiak közül Tom Hiddleston-t. Előbbi a "The Queen's Gambit"-ban ( https://www.youtube.com/watch?v=oZn3qSgmLqI&t=49s) játszott szerintem a legjobban, míg utóbbi a "The Hollow Crown"-ban ( https://www.youtube.com/watch?v=ngNXFbTwZZ4). Az interjúik és a rajongókkal való találkozások láttán pedig mindketten nagyon szimpatikusnak és értelmesnek tűnnek.

Rengeteg tehetséges színész és színésznő él, főleg ha az ember elszakad az amerikai filmgyártástól, és megnézi, hogy mi történik más kontinenseken (főleg Ázsiában) és a színházakban (kapásból ott a Broadway és a West End).

Mondjuk Pedro Pascal szerintem nagyon túlértékelt, és pont a "The Mandalorian"-ban alakít a leggyengébben, hiszen ahogy te is írtad, nagyon sokszor nem is ő van a páncél mögött, így a karaktert nem is lehet teljesen neki és az ő színészetének tulajdonítani. Vannak nála bőven jobb színészek minden korosztályból.

2023. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Emma Watson (Harry Potter) és még jó pár filmje miatt (nem dogom most leírni mindet)
2023. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#17 ez mindig is egyéni preferencia volt hogy mi kinek tetszik valakinek ez valakinek az.

A mandalorianba igazad van de szerintem pont ez az hogy egy színésznek a fő eszközei a színészkedéshez az arc,test,beszéd.

És igy is úgy tudta hozni hogy a fentiből kettő offolva van

2023. ápr. 24. 18:58
 20/23 anonim ***** válasza:

Nyilván, ezt senki sem tagadta.

Tekintve, hogy elég sokszor nem Pedro Pascal volt a páncél mögött, így a testbeszédet nem neki kéne tulajdonítanod (pontosabban nem csak neki), hanem Brendan Wayne-nek, Lateef Crowder-nek és Barry Lowin-nak, akik mind több időt töltöttek a jelmezben, mint Pascal, aki sokszor csak utólag a hangot biztosította.

Ha már Star Wars, akkor David Prowse szerintem azért jobban hozta azt a színészkedést, amiről te beszélsz. (Illetve ha valaha olvastál Darth Vader képregényt, vagy csak láttád az animációs sorozatokat, akkor ott még jobban kijön, hogy mennyire jól lehet az arc mutatása nélkül is érzelmeket kifejezni. Hozzáteszem, ez sok esetben főleg a karakterhű írásnak köszönhető.)

2023. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!