Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc színészed és miért?

Ki a kedvenc színészed és miért?

Figyelt kérdés
Meg hogy mi a kedvenc filmed sorozatod tőle.

2023. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#20 igazad van
2023. ápr. 24. 20:08
 22/23 anonim ***** válasza:

Üdv, a #13-as vagyok :D


Nem igazán vagyok Star Wars fan, valamiért sosem nyűgözött le, pedig alapvetően szeretem a hasonló stílusú filmeket. A Mandalórit pont emiatt még nem láttam, bár mégis hajlok afelé, hogy megnézzem. Szóval lehet adok neki egy esélyt, még nem tudom. A Trónok harcát az első rész után abbahagytam, valamiért az se jött be :D


Pedrora én tényleg úgy találtam rá, hogy mindenhol is az ő képe jött velem szembe a közösségi oldalakon. Nem tudtam ki ő, de amikor már napi szinten belebotlottam, mert annyira felkapott lett az utóbbi időben, úgy voltam vele, megnézem ki is ő. Talán valamilyen szinten tényleg túlértékelt, de számomra igen pozitív csalódás volt, úgyhogy alaposabban utána fogok nézni a munkásságának. Eddig amiben láttam, mind tetszett. Tény, hogy vannak nála jobb színészek is, de azért ő sem tehetségtelen. Nekem szimpatikus mind színészileg, mind pedig emberileg. Persze ez részben egyéni ízlés kérdése :)


Láttam írtátok Tom Hiddleston-t is, tényleg ő is nagyon jó színész. Őt szintén nagyon kedvelem :)

2023. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Jack Nickolson az egyik nagy kedvencem mert tiszta őrült, a Ragyogás, Eastwicki boszorkányok-ban alakított szerepe miatt.


Robert De Niro az Angyalszívben tetszett.


Bill Murray-t a Szellemes karácsonyi ünnepekben, Időtlen időkigben szerettem, és William Hurt-ot a Mr Brooksban. Sok remek színész van, nem tudom

2023. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!