Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVR Pisti és Jani barátok/ha...

TheVR Pisti és Jani barátok/haverok vagy inkább csak "kollégák" egymásnak?

Figyelt kérdés

Rég óta nézem őket de ezt nem tudom úgy igazán eldönteni.

Mármint régen amikor csak duó volt, egyértelműen látszott egy haveri kapcsolat, meg akkor még teljesen más szinten mozogtak a YT korszak terén nem fix megélhetéssel, csak 1-2 éve ismerték egymást, ők se tudták pontosan, hogy alakul, de mára összesen 4-en egy cégként, inkább csak "üzleti" lett a kapcsolat?

A munkán kívűl is szoktak találkozni off egy sörözésre, grill party-ra vagy csúnyán fogalmazva elég az az 5 munkanap? :D



#Pisti #Háthaegyszercsinálnakegyújgyksvideótamibebenneleszezakerdes
2023. jún. 9. 05:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túlságosan régóta dolgoznak szorosan együtt ahhoz hogy legalább haverok ne legyenek.
2023. jún. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a szabadidejükben a magánéletükkel foglalkoznak, meg családdal.
2023. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 a_zs_1018 ***** válasza:
82%
Természetesen barátok idén 10 éve hogy csinálják a TheVR-t viszont elmondták az egyik Face 2 Face videóba, hogy majdnem többet vannak együtt 4en az irodában mint a saját családjaikkal ezért, csúnya szóval élve nem "igénylik", hogy munkán kivűl is együtt lógjanak
2023. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a_zs_1018 ***** válasza:
2023. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!