Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csani Csenöl tényleg megérdeml...

Csani Csenöl tényleg megérdemli, amit kap?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy ezzel a szülőknek akarnak üzenni, hogy ez nem normális, amit szerencsétlen gyerekkel csinálnak, akinek így konkrétan elveszik a gyerekkora.


De tényleg szükség van ilyen kommentekre, amiket írnak alá?


Csak egy pár példa: Az összes hülyegyerek, aki max 3-4 évvel lehet idősebb nála (vagyis kb 14-15 éves), irogatják alá a like-vadász kommenteket (pl. Cringe gomb, 1 like - 1% cringe, 1 like - 1 fogkrém), aminél szerintem nincs gusztustalanabb dolog, mivel belerúgni úgy egy gyerekbe, hogy te magad is egy taknyos kamasz vagy, és lehet, hogy pár éve te is hasonló dolgot csináltál, csak nem nyilvánosan.. Hát az azért elég gáz.


De ezen kívül van, aki konkrétan odaírja egy videó alá, hogy rohadnak a fogaid, fejbelövöm magam ezektől, egyre hülyébb vagy.



#YouTube #CsaniCsenöl
2023. jún. 24. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez teljesen helyénvaló
Nem, ez nem helyes
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha valaki közzé teszi magát vagy a gyerekét akkor ezt is el kell fogadnia.


Amúgy én is agyfszt kapok attól a gyerektől, olyan sebesen tiltottam le a gyerekeim elől, mint a huzat!

2023. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha felraknád a facebookra, ahogy például a gyerekkel nyaraltok, és a gyereknek elkezdenének beszólogatni a kinézete miatt, azt is elfogadnád?
2023. jún. 24. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

#2 én elfogadnám, mert tudom hogy az a fertő ezzel jár. Nem véletlenül nem megyek a fosbook közelébe, csak ha feltétlenül szükséges, de hamarosan sosem lesz az.


Tudod, aki kurvának áll, azt megbhasszák.

2023. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Irigység. Az a gyerek sokat keres és sok megtekintése van, ezért irigyek és kivetítik a frusztrációjukat.

Egyébként nekem se jönnek be a videóik, de alpári tapló stílusban ezért mèg nem szoktak kommentelni az emberek. Irigységből viszont igen.

Bezzeg ha 6 évesen coming outolna akkor menne a sok imádom 🤮

2023. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csani nem érdemli meg, mert ő nem tehet semmiről, a szülei viszont megérdemlik a sok szart, meg a már nagykorú tesói.
2023. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!