Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahoz hogy Damu...

Mit szóltok ahoz hogy Damu Roland 4 év letöltendők kapott? Sztem megérdemli. Szerintetek? De ha ahoz hasonlítom hogy Stohl Adrás csak 5 hónap letöéltendőt kapott akkor ez az ítélet nem volt igazságos.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Visszaeső basszus!! Egyszer már 2001-ben kapott ilyen miatt felfüggesztettet.


Kevés ez a büntetés!

2012. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Igen, a 2. hozzászóló rosszul tudja, mert már volt felfüggeszetteje Rolandnak ugyanilyen bűncselekmény miatt (talán nem is egyszer, ezt nem tudom biztosan), és azt is beleszámították.

Sajnos így, arészletek ismerete nélkül nagyon nehéz állást foglalni. Csak abban bízhatunk, hogy jól működik az igazságszolgáltatás - és az Handó T. óta szerintem nem tudható. Ebben az ügyben volt áthelyezés??

2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sztem nem volt. Amúgy azt tudom hogy visszaeső ...És állítólag az sem tett jót a döntésben hogy volt videó róla mikor aszthiszem a hal a tortán-ban szerepell és nem ő nyerte meg , elkezdett üvöltözni a töbiebbel , szitkozódni, és felrúgta a bográcsot is. Állítólag ezt is lejátszották a bíróságon.
2012. márc. 20. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Már egyszer bizonyítottan eltörte az egyik barátnője arccsontját, akkor felfüggesztetett kapott, most pedig fogva tartott, megerőszakolt és megvert egy másikat. Igen, megérdemli.

Stohl az kicsit más téma, ő nem szándékosan bántalmazott valakit, hanem szörnyen felelőtlen volt, egyáltalán hogy jön ez ide?!

Nem mellesleg sokat számít, hogy valaki elismeri a tettét és megbánást tanúsít.

2012. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
hát csak Stohl Adrás nem erőszakolt meg senkit, nem vert meg senkit, és nem volt korábban olyan ügye ahol szintém megvert már két nőt. És megérdemelte az a mocsok Damu h ennyit kapott.sőt még kellet volna vagy két év neki
2012. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem Damut,de az a 4 év 6 hónap akkor is sok!
2012. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
annak a tímeának a szeme se áll jól, van egy olyan érzésem hogy nem volt erőszak.. de kitudja. de nagyon sokat kapott.
2012. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én úgy gondolom és mindvégig azt mondtam hogy damu ártatlan. a palácsik csak kitalálta. egyébként akkor még egy pár voltak akkor miért erőszakolta volna meg? a párok azt szokták csinálni nem? és ha minden pár azt csinálja (mert ez a természet rendje) akkor mindenki megerőszakolja a párját??? ugyan már ez megint akkora marhaság, ezen úgy kiakadtam én. persze lehet hogfy másnak más a véleménye nekem ez, kérek mindekit ne kritizálja én csupán a véleményemet mondtam el. én így gondolom.
2012. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Figyelje! Valaki meg úgy kap 20 évet, hogy játékpisztollyal rabol bankot, amikor tényleg csak pénz van veszélyeztetve, és az a vicc, ha lelőnél 20 embert, akkor sem kapnál többet, és ilyen alapon, aki drogos és ittas állapotban ül volán mögé azt már egy kalap alá kéne venni egy gyilkossal, és ehhez képest Stohlnak azok a nagyon ügyes színészek így meg úgy sokalták eleinte még a 2 év 8 hónapot, ha jól tudom, de ezt k*rva soknak tartották neki, végül levitték 10 hónapra, de még az is nagyon sok volt és végül 5 hónapot kapott..... pff, nem arról van szó hogy akárkinek is rosszat akarnék, sőt, de ahhoz képest hogy sokan mondogatták hogy Stohlnak milyen sokat akartak adni, biztos mert hogy milyen ismert ember, aztán végül, más meg a helyében 5 hónap helyett, kapott volna 5 évet..... meg amikor az ember azt látja, hogy sok esetben a kisebb bűnt elkövetett ember kap ötször több börtönt hát...


Damuhoz? Az az igazság, attól hogy Damu korábban már vert meg nőt és egy agresszív egyén, ez önmagában nem bizonyítja azt hogy legutóbb megerőszakolta volna azt a bizonyos nőszemélyt... mert hiszen ha másodszor történik lopás mondjuk egy munkahelyen, akkor egyből arra az egyénre fogunk gondolni és elítélni aki először lopott, pedig lehet hogy egy másik munkatárs direkt ezt használná ki.... mert egy ilyen erőszakolós esetben eleve egy nőnek jóval nagyobb hitelt adnak, főleg ha már a férfinek voltak előtte is problémái akkor már szinte semmi bizonyíték nem kell ahhoz hogy a férfit elítéljék, arról nem is beszélve ha a bíró esetleg a sértet valamilyen rokona.... Én sem a Damut sem azt a bizonyos Tímeát nem akarom támadni vagy éppen védeni, mert hiszen én nem voltam ott, nem láttam semmit, (habár a bíró úgy ítél nap mint nap hogy nem látta az adott esetet) de vannak dolgok amik nekem élből homályosak, például kész művészet lehet egy nőnek lehúzni a nadrágját úgy hogy közben össze szorítja a lábait és közben meg még a két kezét is fogd le, (hogy meg ne tudjon karmolni, mert az bizonyíték lenne!), a "behatolásról" meg már nem is beszélve, érdemes lenne órákat venni a Damu gyerektől, bár akár még az is elképzelhető esetleg hogy Damunak jóval nagyobb volt a szexuális étvágya, mint az élettársának, de az élettársa meg lehet hogy megtiltotta neki, hogy megcsalja, szóval akármi elképzelhető, lehet hogy Damu valóban megakarta leckéztetni, de az is elképzelhető hogy színjáték az egész.

2012. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a büntetés egyáltalán nem volt jogos! Nem érdemelte meg. Meg se erőszakolta a csajt, csak lekevert neki egy pofont és annyi. A csaj csak szimulált, többet bőgött mint beszélt, egy szavát se lehetett érteni, nagyon jó színésznő. Semmi bizonyítékot nem tudott felmutatni, hol voltak nyomai a nemi erőszaknak? És annak hogy megverte? Azért az ilyesminek sokáig meg kell maradnia. Persze hogy 4 évet kapott, egy női bíró szabta ki az ítéletet, így nem is csoda. Ilyen a világ, ha már egy nőre rondán nézel egyből erőszakolónak állít be és megbélyegez örök életedig. Amúgy a Damut se védem, mert tudható hogy nem tiszta agyilag, ilyen Tímea félével meg a többiekkel ép eszű ember aligha jött volna össze, ideggyenge a csávó.
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!