Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adolf Hitler tényleg drogfüggő...

Adolf Hitler tényleg drogfüggő volt? LOL

Figyelt kérdés

[link]


A cikk szerint ezt a fajta szert használta, és ez okozta nála a kezei rángását, ami néhány régi fölvételen látható.

Tud erről vki vmi bővebb információt? :D


2010. okt. 13. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy abban az időben még nem drognak nevezték, minősítették ezt a szert. Napjainkban is rengeteg gyógyszerről derül ki, hogy tudatmódosítóként is használják. Feltételezem, hogy nyugtatónak, stresszoldónak szedték. Kaptak hasonló szereket a Vietnamba küldött amerikai katonák is, mégsem terjedt el, hogy drogoztatták őket. Biztos, hogy valamit szedett, de tuti, nem kábítószernek használta. A következményét meg ismeri az utókor.
2010. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

[link]


igen !

2010. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hmmm hát összességében azt hiszem, h az állhat legközelebb az igazsághoz, h ugyan gyógyszerként volt nyilvántartva, használva és forgalmazva ez a szer, a katonáknál tkp. indokolt is volt, h növelni akarják az állóképességüket (habár ugye ismerjük a szer negatív mellék ill. utóhatásait is, ezért nem sokat segítettek nekik ezzel)...mind1....viszont ugyebár manapság is vannak, akik különböző gyógyszerekkel sokkal inkább visszaélnek, mint hogy rendeltetésszerűen használnák, és mivel Hitlernél semmi sem indokolta a szer rendszeres fogyasztását, így gondolom csak föl akarta magát egy kicsit dobni vele úgymond, ami akkor már inkább "drogozás" alá esik, mind1, nem is a szavakon akarok itt lovagolni, hanem csak kíváncsi vtam, h tényleg rendszeresen használta-e a szert.
2010. okt. 16. 00:23
 14/15 anonim válasza:

Tudom, hogy már régi bejegyzés. De elvileg használt szereket. Erról egy dokumentumfilm is szól megtalálod "A drogos Hitler" címen. S nem csodálnám, ha használt volna gyógyszerként. Egyébbként J.F. Kennedy is drogos volt és a világ nagy politikusai között voltak alkoholisták.

Személyét már szerintem tárgyilagosan kéne venni. Volt pár jó cselekedette, mint Németország megerősítése és egységbe való vonását. De ha eltekintünk minden vitatott kérdéstől Ő robantotta ki a II.világháborút és ezt már nem tagadhatja le senki.

2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ajánlom, hogy nézd meg ezt a dokumentumfilmet, elég sok információt közöl a betegségeiről. http://www.youtube.com/watch?v=vBy4PvMG5IY

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!