Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nemrég ismertem meg Somi-t...

Nemrég ismertem meg Somi-t (K-pop). Tudnátok dalt ajánlani tőle? Illetve érdekességeket mondani róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég ismertem meg Somi-t. És akik ismerik őt tudnátok segíteni? Tudnátok ajánlani tőle zenéket, illetve érdekességeket mondani róla? Hogyha igen előre is köszönöm❤! (A szólósok közül bias-om lett.)

2023. aug. 17. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Birthday, Xoxo, Fast Forward

2001-es

Félig holland, félig koreai

Szerepelt édesapjával az Ode To My Father című filmben

2023. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi #1! Amúgy a Dumb Dumb-ot hallottam először tőle és szerintem az is jó. Köszi a dalokat, és az érdekességeket!
2023. aug. 17. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

'What You Waiting For'

'DUMB DUMB'


Negyedik osztályos korától kezdve számos ügynökségnél vett részt meghallgatáson - próbálkozásai során a szülei maximálisan támogatták őt. 2013-ban a Seoul Midong Elementary School taekwondo csapatának tagjaként részt vett egy fellépésen, a gyermeknapi különkiadásként megjelent "Let's Go! Dream Team Season 2"-ban - az adásban párja Park Joon Hyung volt. Ugyanebben az évben szerepelt és énekelt is egy angol nyelvű oktatóvideóban.

2023. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!